Technický pomocník pri vývoji hier

Pilot

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technická príprava herných podkladov podľa nášho návodu pre vloženie do našich herných enginov. Naučíme vás scriptovať / programovať. Ak už niečo viete, je to skvelé. Rôzne nastavovanie a rutinná práca v prostredí, v ktorých vytvárame hry. Do týchto prostredí uchádzača zaučíme.

- práca len z domu, meeting 2x ročne
- angličtina nieje nutná, ale vieme ponúknuť a zaplatiť kurz angličtiny online s native speakrom
- zaplatená dovolenka pri mori v Španielsku v luxusnom byte raz ročne
- netflix a firemné tričká

Pošlite prosím životopis na [email protected] so sprievodným textom v obsahu mailu o vás a o vašom aktuálnom živote.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- technická zdatnosť práce s počítačom na vyspelej úrovni
- ak neviete, čo to je herný engine bez toho, aby ste to googlovali, táto práca nieje pre vás
- nadšenie pre mobilné a počítačové hry
- disciplína, keďže sa pracuje z domu
- nerušený domáci priestor pre prácu z domu
- ranné vtáča, po nociach nepracujeme

Functu: Funny and Functional. Tvoríme aplikácie a hry od roku 2005. Kanceláriu máme v Blanes neďaleko Barcelony v Španielsku, aj v Sabinove na Slovensku. Máme za sebou množstvo projektov, ktoré rátame v desiatkach. Boli sme ocenení MTV Game Awards, či Google Play TOP10. Pre viac informácií, si pozrite našu stránku www.functu.com.
ID: 3981207  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac