Farmaceut/ka

Pills s. r. o.

Miesto práce
Hodžovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac1200€ - minimálna mzda farmaceuta s praxou na plný úväzok 1100€ - minimálna mzda absolventa na plný úväzok 900€ - minimálna mzda za 3/4 úväzok 600€ - minimálna mzda za polovičný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- tvorba objednávok a príjem tovaru
- preberanie surovín potrebných na prípravu IPL
- príprava IPL
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
- odborná poradenská činnosť
- spracovanie receptov a zdravotných poukazov

- flexibilná pracovná doba, pracujeme iba v pracovné dni
- mladý kolektív
- pracovný odev
- gastro lístky v hodnote 4,5€
- ďalšie benefity a doplňujúce informácie poskytujeme pri osobnom pohovore

- životopisy prosím posielajte pomocou tlačítka nižšie alebo na adresu [email protected]
- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou je komunikatívna znalosť AJ pripadne NJ
- výhodou (nie podmienkou) je skúsenosť s lekárenským systémom Apostar

Spoločnosť Pills s.r.o. prevádzkuje súkromnú verejnú Lekáreň v Bratislave na Hodžovom námestí .

Tomášiková 12572/50D
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

ID: 3965579  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac