Inštruktor / učiteľ lyžovania a snowboardingu

PILGRIM SKI Academy,s.r.o.

Hotel Družba, Demänovská Dolina 82, 032 51 Demänovská Dolina, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
25.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výučba lyžovania detí, dospelých a skupín
- výučba snowboardingu detí, dospelých a skupín

práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier
- firemné oblečenie
- dobré platové podmienky
- školenie inštruktorov počas zimy s našimi najlepšími inštruktormii, ktorí Ti poradia ako vylepšiť techniku
-práca v mladom kolektíve

Zaslať životopis + uviesť v akom časovom období chcete túto prácu vykonávať ( počas vianočných + novoročných sviatkov, počas víkendov počas celej zimnej sezóny, poprípade inak) na email.:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré lyžiarske alebo snowboardové znalosti
- schopnosť pracovať s deťmi, dospelými a skupinami
- spoľahlivosť a seriózne vystupovanie
- príjemná komunikácia s klientmi
- kvalifikácia minimálnej triedy resp. prax v danej oblasti

PILGRIM SKI Academy- lyžiarska škola, ktorá pôsobí v lyžiarskom stredisku Jasná- Nízke Tatry ( hotel Družba).
Výučba lyžovania a snowboardingu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3258989  Dátum zverejnenia: 2.12.2017