Predavačka Pilex s.r.o., Ružomberok (Ref. č.: Predavač)

PILEX, s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova 3287, Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosíme zaslať motivačný list spolu so životopisom na e-mail: [email protected]

Hlavná náplň práce:
- práca s pokladňou,
- práca s hotovosťou,
- obsluha zákazníkov,
- vystavovanie tovaru,
- celková starostlivosť o chod predajne,
- starostlivosť o poriadok na predajni,
- predaj tovaru,
- vysvetlenie zákazníkovi správny účel produktu a jeho použitie.

Stabilná firma fungujúca viac ako 26 rokov.
Pozícia predavačky v sekcii ochranných pracovných pomôcok.
Hľadáme mladú perspektívnu uchádzačku, ktorá chce pracovať, nemá rada ničnerobenie a má potrebu sa neustále vzdelávať a napredovať.
čaká ťa perfektný kolektív zamestnancov. Trvalý pracovný pomer.
Dodržiavanie dohodnutých pracovných podmienok. Výplata vždy včas.
Práca nieje monotónna, každý deň sa stretnete s niečím novým.
Možnosť kariérneho rastu, záleží len na šikovnosti uchádzača.
Spoločné firemné akcie na utuženie kolektívu.
Možnosť neustáleho sa vzdelávania v danom odbore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, predaj tovaru

Základná znalosť ponúkaného sortimentu, uchádzač musí vedieť na čo slúžia jednotlivé ponúkané produkty.
Obsluha pokladne a práca s PC, vystavovanie dodacích listov, faktúr.
Príjemné vystupovanie voči zákazníkom, komunikatívnosť.
Flexibilnosť.

Ahojte, hľadáme do nášho kolektívu nové posily. Nemáš problém komunikovať s ľuďmi, vieš sadnúť za počítač a urobiť, čo treba? Možno si práve ty ten správny človek pre nás.Stačí mať len chuť naučiť sa niečo nové a prijať nové výzvy v rozvíjajúcej sa firme. Hľadáme tímového hráča, ktorý má záujem o trvalý pracovný pomer a stabilné zamestnanie s množstvom výhod. Ak ťa to zaujalo a chceš prísť na pohovor, pošli nám životopis a krátky textík, prečo by si to mal byť práve ty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pilex,s.r.o.
Sládkovičova 3287
03401 Ružomberok
http://[email protected], [email protected]

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Mráz
Tel.: +421907460349
E-mail: poslať životopis
ID: 3660760  Dátum zverejnenia: 25.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac