Sekretárka / office manager

PIHORŇA, LENÁRT, JAŠŠO, s.r.o.

Miesto práce
Hrnčiarska, Košice
Termín nástupu
1.7.2022 resp. dohodou
800 EUR/mesiac- 13. plat, odmeny a bonusy - základná mzda môže byť aj vyššia, a to v závislosti od pracovných skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha telefónov, prepájanie, preberanie a odovzdávanie odkazov
• Evidencia, scanovanie odoslanej a prijatej korešpondencie, jej rozdelenie
• Príprava korešpondencie (pošty, e-mailov), jej písanie, odosielanie
• Objednávanie a vedenie evidencie kancelárskeho materiálu
• Hlásenie potrieb opráv alebo porúch
• Administratívne práce
• Príprava jednoduchých písomností
• Komunikácia s klientmi kancelárie, účtovníkom
• Roznos písomností v rámci Košíc
• Správa sociálnych sietí zamestnávateľa

Vyžaduje sa práca s PC na používateľskej úrovni (vrátane sociálnych sietí Facebook / Instagram).

- Mladý kolektív, stabilná spoločnosť na trhu viac ako 20 rokov
- Práca v profesionálnom kolektíve v slovenskej advokátskej kancelárii, príjemné nadštandardné pracovné prostredie
- Kancelária poskytuje okrem základnej mzdy aj ďalšie finančné a nefinančné benefity, schéma ktorých bude bližšie vysvetlená uchádzačom v prípade, ak budú pozvaní na osobný pohovor

Ak Vás ponuka zaujala, poprosíme poslať životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, advokátska kancelária, administratíva

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Výborná znalosť slovenského jazyka a gramatiky
Príjemné, reprezentatívne vystupovanie

PIHORŇA, LENÁRT, JAŠŠO, s.r.o. poskytuje právne služby domácim i zahraničným klientom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4340525  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac