Можливість для людей з України

Manažér farmy - zástupca 1.800Eur (Jesenské, okr. RS)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Jesenské
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiacZákladný nástupný plat 1.800EUR príp. viac, podľa preukázateľných skúseností s vedením ľudí a poľnohospodárskou výrobou, k tomu ročná manažérska odmena (1-3 platy podľa dosiahnutých produkčných výsledkov) • Prispejeme na dochádzanie do práce (50-100EUR mesačne podľa vzdialenosti), ak bývaš viac ako 30km od farmy a nevieš využiť náš odvoz

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš mať na starosti dohľad nad realizáciou úloh zo strany ostatných ošetrovateľov ošípaných na reprodukčnej a pôrodnej sekcii, podľa pokynov Manažéra farmy. Ako zástupca manažéra farmy si vyhrnieš rukávy a budeš vykonávať prácu spolu s ostatnými pracovníkmi farmy všade, kde si to bude vyžadovať prevádzka, ak sa nebude stíhať alebo ak bude treba niekoho zastúpiť, zároveň budeš prvou kontaktnou osobou a pravou rukou manažéra farmy v čase jeho neprítomnosti na farme. Budeš zadeľovať, prerozdeľovať a kontrolovať prácu svojich kolegov podľa dohodnutého plánu úloh, ktoré treba v daný deň vykonať. Pomôžeš s adaptáciou a zaškoľovaním nových pracovníkov. Budeš riešiť akútne prevádzkové/technické problémy, podľa potreby a pokynov nadriadeného. Nejde o kancelársku prácu, ale prácu v maštali spolu s ostatnými pracovníkmi a len príležitostnú výpomoc s papiermi. Aj vďaka Tebe budú ľudia na farme vedieť, čo majú robiť, bude zaistená denná výrobná rutina podľa stanovených postupov a farma bude dosahovať potrebné výsledky.

Práca sa vykonáva v týždenných turnusoch. Jeden týždeň pracuješ (pondelok až nedeľa, t.j. 7 dní, denne 11,5 hodín + 30 min. obedná prestávka) a druhý týždeň máš celý voľno (od pondelka do nedele, t.j. rovnako 7 dní). V týždni, keď pracuješ, bývaš priamo na farme v Jesenskom, kvôli karanténnym opatreniam (zamedzenie zavlečeniu Afrického moru ošípaných do chovu). Kompletne vynovené ubytovanie poskytujeme zdarma (každý zamestnanec má vlastnú izbu hotelového štandardu + plne vybavené spoločenské priestory na kultúrne a športové vyžitie, napr. fitko, ping-pong, sauna, vírivka, atď.). Firma zabezpečí raňajky aj večere zdarma, prispievaš si len na obed, podľa zákona. Firma tiež zabezpečí prívoz a odvoz zamestnancov na pracovný turnus z okolia farmy (každú nedeľu o 19:00), príp. prispeje na dochádzanie pre zamestnancov zo vzdialenejších lokalít.

• Náročná a zodpovedná manažérska práca na modernej farme
• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej spoločnosti, zmluva na dobu neurčitú
• Základný nástupný plat 1.800EUR v hrubom
• Ročná manažérska odmena (1-3 platy podľa výsledkov)
• Prispejeme na dochádzanie do práce (50-100EUR mesačne podľa vzdialenosti), ak bývaš viac ako 30km od farmy a nevieš využiť náš odvoz
• Teplá strava, doplnkové občerstvenie k obedu zdarma
• Pitný režim (káva, čaj, minerálka) zdarma
• Vianočné darčekové kupóny (50EUR), vianočná párty, letná párty, zamestnanecký časopis, 1 ošípaná za rok zdarma, odmeny za odpracované roky a životné jubileá, atď.

V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj životopis. Ozveme sa len uchádzačom, ktorí spĺňajú predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Predchádzajúce skúsenosti s vedením ľudí v poľnohospodárskej výrobe (supervízor, predák, zástupca vedúceho, tímlíder, vedúci farmy a pod.)

• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti, ambícia koordinovať prácu kolegov

• Ochota pracovať na týždenné turnusy, cez víkendy a v prípade potreby aj nadčas

• Dobrý zdravotný stav

• Flexibilita (na farme každý robí, čo treba pre zaistenie prevádzky, prácu si nevyberáme, ona si vyberá nás, zvieratá nie sú stroje, ale živé bytosti, nedajú sa vypnúť a vyžadujú si potrebnú starostlivosť)

• Spoľahlivosť a osobná zodpovednosť

• Znalosť práce na PC

• Vodičský preukaz sk. B

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radovan Ocsovay
E-mail: poslať životopis
ID: 4852054  Dátum zverejnenia: 11.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac