Можливість для людей з України

Manažér farmy - zástupca 1.800Eur (Jesenské, okr. RS)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Jesenské
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiacZákladný nástupný plat 1.800EUR príp. viac, podľa preukázateľných skúseností s vedením ľudí a poľnohospodárskou výrobou, k tomu ročná manažérska odmena (1-3 platy podľa dosiahnutých produkčných výsledkov) • Prispejeme na dochádzanie do práce (50-100EUR mesačne podľa vzdialenosti), ak bývaš viac ako 30km od farmy a nevieš využiť náš odvoz

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš mať na starosti dohľad nad realizáciou úloh zo strany ostatných ošetrovateľov ošípaných na reprodukčnej a pôrodnej sekcii, podľa pokynov Manažéra farmy. Ako zástupca manažéra farmy si vyhrnieš rukávy a budeš vykonávať prácu spolu s ostatnými pracovníkmi farmy všade, kde si to bude vyžadovať prevádzka, ak sa nebude stíhať alebo ak bude treba niekoho zastúpiť, zároveň budeš prvou kontaktnou osobou a pravou rukou manažéra farmy v čase jeho neprítomnosti na farme. Budeš zadeľovať, prerozdeľovať a kontrolovať prácu svojich kolegov podľa dohodnutého plánu úloh, ktoré treba v daný deň vykonať. Pomôžeš s adaptáciou a zaškoľovaním nových pracovníkov. Budeš riešiť akútne prevádzkové/technické problémy, podľa potreby a pokynov nadriadeného. Nejde o kancelársku prácu, ale prácu v maštali spolu s ostatnými pracovníkmi a len príležitostnú výpomoc s papiermi. Aj vďaka Tebe budú ľudia na farme vedieť, čo majú robiť, bude zaistená denná výrobná rutina podľa stanovených postupov a farma bude dosahovať potrebné výsledky.

Práca sa vykonáva v týždenných turnusoch. Jeden týždeň pracuješ (pondelok až nedeľa, t.j. 7 dní, denne 11,5 hodín + 30 min. obedná prestávka) a druhý týždeň máš celý voľno (od pondelka do nedele, t.j. rovnako 7 dní). V týždni, keď pracuješ, bývaš priamo na farme v Jesenskom, kvôli karanténnym opatreniam (zamedzenie zavlečeniu Afrického moru ošípaných do chovu). Kompletne vynovené ubytovanie poskytujeme zdarma (každý zamestnanec má vlastnú izbu hotelového štandardu + plne vybavené spoločenské priestory na kultúrne a športové vyžitie, napr. fitko, ping-pong, sauna, vírivka, atď.). Firma zabezpečí raňajky aj večere zdarma, prispievaš si len na obed, podľa zákona. Firma tiež zabezpečí prívoz a odvoz zamestnancov na pracovný turnus z okolia farmy (každú nedeľu o 19:00), príp. prispeje na dochádzanie pre zamestnancov zo vzdialenejších lokalít.

• Náročná a zodpovedná manažérska práca na modernej farme
• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej spoločnosti, zmluva na dobu neurčitú
• Základný nástupný plat 1.800EUR v hrubom
• Ročná manažérska odmena (1-3 platy podľa výsledkov)
• Prispejeme na dochádzanie do práce (50-100EUR mesačne podľa vzdialenosti), ak bývaš viac ako 30km od farmy a nevieš využiť náš odvoz
• Teplá strava, doplnkové občerstvenie k obedu zdarma
• Pitný režim (káva, čaj, minerálka) zdarma
• Vianočné darčekové kupóny (50EUR), vianočná párty, letná párty, zamestnanecký časopis, 1 ošípaná za rok zdarma, odmeny za odpracované roky a životné jubileá, atď.

V prípade záujmu o prácu nám pošlite svoj životopis. Ozveme sa len uchádzačom, ktorí spĺňajú predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Predchádzajúce skúsenosti s vedením ľudí v poľnohospodárskej výrobe (supervízor, predák, zástupca vedúceho, tímlíder, vedúci farmy a pod.)

• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti, ambícia koordinovať prácu kolegov

• Ochota pracovať na týždenné turnusy, cez víkendy a v prípade potreby aj nadčas

• Dobrý zdravotný stav

• Flexibilita (na farme každý robí, čo treba pre zaistenie prevádzky, prácu si nevyberáme, ona si vyberá nás, zvieratá nie sú stroje, ale živé bytosti, nedajú sa vypnúť a vyžadujú si potrebnú starostlivosť)

• Spoľahlivosť a osobná zodpovednosť

• Znalosť práce na PC

• Vodičský preukaz sk. B

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4852054  Dátum zverejnenia: 11.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac