Можливість для людей з України

Inseminačný technik/technička (1.100EUR)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Jesenské
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 800 EUR/mesiacOdmeňovanie: 800-900 EUR príp. dohodou podľa skúseností (základná mzda) + cca 130-200 EUR (mesačný bonus) + 41 EUR (príplatky za 2 soboty) + 82 EUR (príplatky za 2 nedele) = cca 1.100-1.200 EUR brutto. 13. mzda. K tomu ubytovanie na farme zdarma. Doprava zdarma. Raňajky a večere zdarma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu farmu prasníc prijmeme do pracovného pomeru inseminačného technika/techničku s nástupom možným ihneď. Inseminačný technik zaisťuje umelé oplodnenie prasníc, zabezpečuje získavanie sperma, jeho spracovanie do inseminačnej dávky a uskladnenie. Pripravuje inseminačné dávky. Zabezpečuje hygienu a sterilitu inseminačných pomôcok. Vyberá zvieratá vhodné k inseminácii.

Práca sa vykonáva v týždenných turnusoch. Jeden týždeň pracujete (pondelok až nedeľa, t.j. 7 dní, denne 11,5 hodín + 30 min. obedná prestávka) a druhý týždeň máte celý voľno (od pondelka do nedele, t.j. rovnako 7 dní). V týždni, keď pracujete, bývate priamo na farme v Jesenskom, kvôli karanténnym opatreniam (zamedzenie zavlečeniu Afrického moru ošípaných do chovu). Kompletne vynovené ubytovanie poskytujeme zdarma (každý zamestnanec má vlastnú izbu hotelového štandardu + plne vybavené spoločenské priestory na kultúrne a športové vyžitie, napr. fitko, ping-pong, sauna, vírivka, atď.). Firma zabezpečí raňajky aj večere zdarma, zamestnanec si len prispieva na obed podľa zákona. Firma tiež zabezpečí prívoz a odvoz zamestnancov na pracovný turnus (každú nedeľu o 19:00)

• Zodpovedná práca na modernej farme
• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej spoločnosti, zmluva na dobu neurčitú
• Základný nástupný plat 800-900EUR príp. podľa skúseností, k tomu mesačné odmeny podľa výkonnosti (reálne cca 130-200EUR/mesačne), môžete tak zarábať okolo 1.100-1.200 EUR za mesiac
• Ročná odmena (13. plat) vo výške jednej mesačnej mzdy v závislosti od výsledkov spoločnosti (posledné štyri roky bola vždy vyplatená)
• Ubytovanie na farme - zdarma!
• Zaistíme alebo preplatíme dochádzanie do práce
• Raňajky a večere zdarma, obedy hradené podľa zákona (časť firma a časť zamestnanec)
• Pitný režim (káva, čaj, minerálka) zdarma
• Príplatky za nadčasy a prácu cez víkend
• V turnusovom režime práce máte do roka reálne viac voľna, než v bežnom režime (5 mesiacov práca a 7 mesiacov voľna)
• Vianočné darčekové kupóny (50EUR), vianočná párty, letná párty, zamestnanecký časopis, 1 ošípaná za rok zdarma, odmeny za odpracované roky a životné jubileá, atď.

Ak spĺňate podmienky, pošlite svoj životopis na [email protected] alebo kontaktujte manažéra farmy Richarda Šťastného na tel. 0908676742. Ozveme sa len uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterina a/alebo poľnohospodárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca prax s insemináciou hospodárskych zvierat,
- časová flexibilita, spoľahlivosť, dôslednosť a vzťah k zvieratám,
- možnosť pracovať v týždenných turnusoch.

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4547063  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac