Údržbár (farma Jesenské, okr. RS)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Jesenské
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacNadčasové príplatky + víkendové príplatky + osobné ohodnotenie + príspevok na dochádzanie. 13. mzda pri splnení výsledkov spoločnosti (ostatné 3 roky bola vyplatená).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s údržbou strojných zariadení? Si manuálne zručný? Na farmu v Jesenskom hľadáme "Údržbára". Budeš robiť opravy a údržbu zariadení v miešiarni krmív a maštaliach – hradenia, kŕmne systémy, vodovodné rozvody, dopravníky a iné, podľa potreby.

• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej zahraničnej spoločnosti na dobu neurčitú
• Základnú mzdu + odmeny
• Ročná odmena (13. plat), pri splnení podmienok
• Stravné lístky
• Ďalšie zamestnanecké výhody (zamestnanecká ošípaná zdarma/ročne, vianočný príspevok na kultúru a relax 50EUR, príspevok na letnú dovolenku 30EUR, letná párty a vianočná večera, pitbý režim, firemný časopis, možnosť ubytovania)
• Riadne platíme všetky odvody, nadčasy a príplatky, sme seriózna zahraničná firma
• V prípade dochádzania príspevok na dochádzanie 50-100EUR/mesačne v závislosti od vzdialenosti bydliska od Jesenského
• Poskytujeme pracovné oblečenie + operieme a vyžehlíme za vás!

Vážni záujemcovia, ktorí spĺňajú inzerované podmienky, nech si telefonicky dohodnú stretnutie s Manažérom farmy (p. Richardom Šťastným, tel. 0908 676 742, [email protected]). Ďakujeme! Nástup možný ihneď, príp. dohodou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Uprednostníme záujemcov s praxou. Ak si vyučený elektrikár, inštalatér alebo zvárač, máš u nás výhodu, ale nie je to podmienkou. Potrebné je vedieť zvárať, obsluhovať VZV, výhodou je aj VP na traktor.

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4388526  Dátum zverejnenia: 26.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac