Asistent stavebného manažéra

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Jesenské
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacMzda 1.100EUR prípadne viac v závislosti na preukázateľných stavebných skúsenostiach. Príspevok na dochádzanie 50-100EUR podľa vzdialenosti bydliska od realizovanej stavby. Ročná odmena (13. plat) podľa výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia stavebných prác na farme v Jesenskom (okr. RS) - výstavba nových maštalí. Objednanie, kontrola a evidencia dovezeného stavebného materiálu. Kontrola stavebného denníka. Evidencia pracovníkov, atď.

Práca pre vedúcu poľnohospodársku firmu s perspektívou ďalšieho rozvoja.

- Stabilná práca v prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
- Práca na riadnu prac. zmluvu
- Ročná odmena max. do výšky jednej mesačnej mzdy (ostatné roky bola vyplatená)
- Príspevok na letnú dovolenku 30EUR, vianočný príspevok 50EUR, 1 ošípaná zdarma, bezplatný pitný režim (káva, čaj, balená voda), letná párty aj pre rodiny, vianočná večera, zamestnanecký časopis, atď.
- V prípade nutnosti prispejeme na dochádzanie

V prípade vážneho záujmu o ponúkané miesto, pošlite svoj životopis na [email protected], príp. telefonicky kontaktujte Stavebného manažéra, p. Richarda Belického (0908 676 721).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax min. 1 rok v riadení stavebných prác alebo absolvent Stavebnej fakulty;
- znalosť stavebných a technických postupov;
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti (koordinácia stavebných robotníkov a dodávateľov na stavbe)
- technické myslenie, dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť a flexibilita;
- VP sk. B;
- znalosť AutoCAD výhodou;
- znalosť práce na PC (word, excel - bežný užívateľ)
- znalosť anglického jazyka výhodou;

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4327876  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac