Vodič kafilérneho vozidla sk. C (čiastočný úväzok)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Ipeľský Sokolec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.Základná mzda 6EUR/hod. + odmeny. Ročná odmena vo výške základnej mzdy (tzv. 13. mzda) pri splnení firemných výsledkov a odpracovaní aspoň 6 mesiacov u zamestnávateľa (ostatné 3 roky bola vyplatená). Stravné lístky + bageta na každú jazdu zdarma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výhradne vnútroštátna doprava na čiastočný úväzok (2 - 3 dni v týždni, víkendy voľné), zvoz kadáverov z vlastných fariem na zberné miesto v Nitre. Zvoz sa realizuje vozidlom MAN 18t s hydraulickým výťahom pre dvíhanie uzavretých kontajnerov. Vedenie, bežná údržba a umývanie vozidla. Nejde o fyzicky náročnú prácu.

Výjazdy a návraty vždy z/do Ipeľského Sokolca. Pracovníkovi, ktorý by dochádzal min. 15km do práce poskytneme bonus 50-100EUR mesačne na dochádzanie.

Plat: základná zložka mzdy 6EUR na hodinu + príspevok na dochádzanie. 13. mzda pri splnení výsledkov spoločnosti (ostatné 3 roky bola vyplatená).

Nástup možný ihneď!

• Možnosť privyrobiť si na čiastočný úväzok, 2-3 jazdy v týždni, trasa len medzi NR a našimi farmami v okr. NZ a LV (práca vhodná aj pre zamestnaného, príp. pre dôchodcu)
• Zodpovednú prácu vo vnútroštátnej preprave
• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej zahraničnej spoločnosti na dobu neurčitú
• Základnú mzdu + odmeny
• Ročná odmena (13. plat), pri splnení podmienok (prepočítane na počet odpracovaných zmien za rok)
• Stravné lístky
• Bageta/sendvič na každú cestu zdarma
• Ďalšie zamestnanecké výhody (zamestnanecká ošípaná zdarma/ročne, vianočný príspevok na kultúru a relax 50EUR, príspevok na letnú dovolenku 30EUR, letná párty a vianočná večera, pitný režim, firemný časopis)
• Riadne platíme všetky odvody, nadčasy a príplatky, sme seriózna zahraničná firma
• V prípade dochádzania príspevok na dochádzanie 50-100EUR/mesačne v závislosti od vzdialenosti bydliska od Ipeľského Sokolca (prepočítane na počet zmien)
• Poskytujeme pracovné oblečenie + operieme a vyžehlíme za vás!

Vážni záujemcovia, ktorí spĺňajú inzerované podmienky, nech si telefonicky dohodnú stretnutie s Manažérom dopravy (p. Martin Výboh, tel. 0908 676 713, [email protected]). Ďakujeme! Nástup možný ihneď!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie nákladného vozidla sk. C

- prax s vedením nákladného motorového vozidla aspoň 1 rok je podmienkou
- VP sk. C
- karta vodiča
- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav
- spoľahlivosť
- možnosť dochádzať do Ipeľského Sokolca
- možnosť pracovať na skrátený úväzok (2 - 3 dni v týždni)

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4187758  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.