Vodič/Automechanik v nákladnej doprave (Ipeľský Sokolec)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Ipeľský Sokolec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiac30EUR osobné ohodnotenie mesačne, 13. mzda v prípade splnenia firemných výsledkov (ostatné tri roky bola vyplatená)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča kamiónu/automechanika na čiastočné jazdenie s kamiónom vo vnútroštátnej preprave a čiastočne na opravy a údržbu návesov a prívesov. Dva dni v týždni jazdenie s kamiónom (prevažne juh Slovenska), tri dni údržba návesov a prívesov, práca v dielni.

• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej spoločnosti
• Práci zodpovedajúcu mzdu
• 13. mzda v prípade splnenia výsledkov spoločnosti (ostatné tri roky po sebe bola vyplatená)
• Nadčasové príplatky, príplatky za víkendy a nočné zmeny
• Stravné lístky
• Vianočné darčekové kupóny 90EUR, vianočná párty, letná párty, bezplatný pitný režim na pracovisku, zamestnanecký časopis, 1 ošípaná/rok zadarmo, darčekové kupóny na letnú dovolenku 50EUR, atď.
• Príspevok na dochádzanie 50EUR v prípade bydliska 15km a viac od miesta výkonu práce

V prípade záujmu o prácu sa dostavte osobne na farmu Pigagro v Ipeľskom Sokolci, prípadne kontaktujte telefonicky manažéra dopravy - Martina Výboha, tel. 0908 676 713.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

• Prax v jazdení s kamiónom a oprave a údržbe nákladných vozidiel a/alebo prívesov/návesov
• VP sk. B, C, E
• Spoľahlivosť a osobná zodpovednosť
• Časová flexibilita v prípade mimoriadnej udalosti a nutnosti opravy v teréne
• Schopnosť dochádzať do Ipeľského Sokolca

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4018654  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac