Manažér/ka pôrodnej sekcie na farme ošípaných (Jesenské)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Jesenské
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1300-1500 EUR podľa skúseností, celkový príjem je potom vyšší vďaka mesačným výkonnostným odmenám + ročnej odmene vedúcich pracovníkov a ďalším benefitom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vedenie malého tímu (10 pracovníkov) na reprodukčnej farme prasníc v Jesenskom (okr. RS). Starostlivosť o cca 4.000 prasníc a malé prasiatka.

Vieme v prípade potreby zaistiť ubytovanie.
Ponúkame atraktívne ohodnotenie a benefity:
- ročná odmena vedúcich
- 1 zamestnanecká ošípaná/rok
- 90EUR vianočné poukážky
- 50EUR poukážky na letnú dovolenku
- pitný režim zdarma
- letná párty pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- vianočná večera
- 2 x do roka teambuilding
- školenia, atď.

Ak spĺňate naše podmienky pošlite nám prosím svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Oslovíme len kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- predchádzajúce preukázateľné skúsenosti s vedením tímu (aspoň 2-3 roky na vedúcej pozícii!)
- prax na farme ošípaných alebo inej poľnohospodárskej farme je veľkou výhodou, ale nie je podmienkou
- znalosť anglického jazyka je výhodou, ale nie je podmienkou
- dobré komunikačné zručnosti a sebadôvera
- časová flexibilita
- odolnosť voči stresu
- aktívne riešenie problémov
- VP sk. B, v prípade dochádzania

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pigagro, s.r.o.
360
935 75 Ipeľský Sokolec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radovan Ocsovay
E-mail: poslať životopis
ID: 4001663  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac