Reagujte bez životopisu

Zástupca vedúceho farmy ošípaných (Dolné Semerovce)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Dolné Semerovce
900 EUR/mesiacZákladná mzda 900 EUR podľa skúseností, celkový príjem je potom vyšší vďaka mesačným výkonnostným odmenám (cca +100EUR mesačne) + ročnej odmene vedúcich pracovníkov a ďalším benefitom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zástupovanie vedúceho farmy v jeho neprítomnosti
- Výkon práce spolu s robotníkmi priamo v maštali (nejde o kancelársku pozíciu)
- Organizácia malého tímu pracovníkov na zmene (rozdelenie úloh, kontrola práce, dohliadanie na splnenie dennej výrobnej rutiny v maštaliach)
- Pomoc a dohľad pri nakládkach zvierat, selekcii, presunoch, atď.
- Pomoc pri zaškoľovaní nových ľudí
- Iné podľa pokynov nadriadeného

Ponúkame atraktívne ohodnotenie a benefity:
- ročná odmena vedúcich (1-3 mesačné mzdy podľa výsledkov firmy)
- mesačná výkonnostná odmena (0-150EUR/mesačne)
- 1 zamestnanecká ošípaná zadarmo ročne
- 90EUR vianočné poukážky
- 50EUR poukážky na letnú dovolenku
- pitný režim zdarma
- letná párty pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- vianočná večera
- 2 x do roka teambuilding
- školenia, atď.

Ak spĺňate naše podmienky a máte vážny záujem o prácu na farme zavolajte vedúcemu farmy v Dolných Semerovciach a dohodnite si osobné stretnutie priamo na farme (p. Csanky, tel.: 0908 67 67 15). Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Word, Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- predchádzajúce preukázateľné skúsenosti s vedením tímu, ako predák, majster, zástupca vedúceho a pod.
- prax na farme ošípaných je výhodou, ale nie je podmienkou
- dobrá fyzická kondícia na prácu v maštali a so zvieratami
- dobré komunikačné zručnosti
- časová flexibilita
- odolnosť voči stresu
- aspoň základná práca na PC (email, vytlačiť alebo poslať nejaký dokument, objednávku a pod.)
- VP sk. B, v prípade dochádzania

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3942089  Dátum zverejnenia: 24.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac