Vedúci/a miešiarne krmív (Ipeľský Sokolec)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Ipeľský Sokolec
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 EUR hrubého + ročná odmena vedúcich pracovníkov a ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vedenie malého tímu 3 pracovníkov v miešiarni krmív v 3-zmennej prevádzke. Hlavnou úlohou je zabezpečiť, že je namiešané potrebné množstvo krmiva, podľa definovaných receptúr, načas a efektívne. Plánovanie zmien, zadeľovanie a kontrola práce, odstraňovanie porúch a údržba strojných zariadení, hodnotenie ľudí, objednávanie surovín a náhradných dieľov, atď. Ide o pracujúceho vedúceho, t.j. pracuje spolu s ľuďmi v miešiarni, nejde o kancelársku prácu.

Ponúkame atraktívne ohodnotenie a benefity:
- ročná odmena vedúcich
- 1 zamestnanecká ošípaná/rok
- 90EUR vianočné poukážky
- 50EUR poukážky na letnú dovolenku
- pitný režim zdarma
- letná párty pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- vianočná večera
- 2 x do roka teambuilding
- školenia, atď.

Ak spĺňate naše podmienky pošlite nám prosím svoj životopis. Oslovíme len kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- predchádzajúce skúsenosti s vedením tímu
- prax v poľnohospodárskej výrobe je výhodou, ale nie je podmienkou
- dobré komunikačné zručnosti a sebadôvera
- časová flexibilita (3-zmenná prevádzka)
- odolnosť voči stresu
- aktívne riešenie problémov
- technické/údržbárske zručnosti výhodou,
- VP sk. B, výhodou sú skúsenosti s prácou na VZV/nakladačoch

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3899308  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac