Ošetrovateľ ošípaných (Svodín) 780EUR/mesačne

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Svodín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
580 - 780 EUR/mesiacdochádzkový bonus 75EUR mesačne, mesačné výkonnostné odmeny cca 130EUR mesačne, ročná odmena (13. plat), príplatky, preplácame nadčasy, atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverený úsek odstavčiat a/alebo výkrmových ošípaných (kŕmenie, čistenie, selekcia, preháňanie, váženie, nakládky, a pod.). Práca je vhodná len pre mužov (práca s bremenami)!

• Náročná a zodpovedná práca na jednej z najmodernejších fariem
• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej spoločnosti
• Práci zodpovedajúcu mzdu 780EUR/btto/mesiac po prvom mesiaci vrátane mesačných odmien (z toho základná mzda 580EUR + 75EUR mesačný dochádzkový bonus + cca 130EUR mesačné odmeny)
• V prípade splnenia hospodárskych výsledkov vyplácame zamestnancom ročnú odmenu vo forme 13. mzdy (ostatné tri roky sme ročnú odmenu vyplácali)
• Nadčasové príplatky, nočné príplatky, príplatky za víkendy
• Teplá strava, doplnkové jedlo a pitný režim zdarma
• Vianočné darčekové kupóny 90EUR, vianočná párty, letná párty, bezplatný pitný režim na pracovisku, zamestnanecký časopis, 1 ošípaná/rok zadarmo, darčekové kupóny na letnú dovolenku 50EUR
• V prípade potreby príspevok na dochádzanie pre pracovníkov z obcí nad 15 km od Svodína (50-100EUR mesačne podľa vzdialenosti) alebo prispejeme na podnájom do výšky 150EUR/mesačne

V prípade záujmu o prácu sa dostavte osobne na farmu Pigagro vo Svodíne, prípadne kontaktujte vedúceho farmy - Alexandra Vavreckého tel. 0908 676 731 a dohodnite si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Fyzická zdatnosť
• Dobrý zdravotný stav
• Spoľahlivosť a osobná zodpovednosť
• Ochota v prípade potreby pracovať cez víkendy a nadčas (možnosť dochádzať do práce)
• Predchádzajúce skúsenosti s prácou na farme sú výhodou

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3153229  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac