Ošetrovateľ/ka ošípaných (Jesenské, okr. RS)

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Jesenské
Termín nástupu
ihneď
525 EUR/mesiac, spolu s odmenami 725EUR, po skúšobnej dobe 600-800EUR v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverený úsek ošípaných na pôrodnej sekcii (kŕmenie, čistenie, selekcia, presuny, pomoc s prasením, starostlivosť o malé narodené prasiatka a pod.).

• Zodpovedná práca na modernej farme
• Možnosť dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej spoločnosti
• Práci zodpovedajúcu mzdu 725EUR/btto/mesiac po prvom mesiaci vrátane mesačných odmien (z toho základná zložka mzdy 525EUR + 100EUR dochádzkový bonus mesačne + 100EUR mesačné odmeny), po skúšobnej dobe môžete zarábať 600-800EUR v čistom
• Nadčasové príplatky, nočné príplatky, víkendové príplatky
• Teplá strava, doplnkové jedlo a pitný režim zdarma
• Vianočné darčekové kupóny 90EUR, vianočná párty, letná párty, bezplatný pitný režim na pracovisku, zamestnanecký časopis, 1 ošípaná/rok zadarmo, darčekové kupóny na letnú dovolenku 50EUR
• V prípade potreby príspevok 50-100 EUR na dochádzanie (pre zamestnancov z obcí nad 15 km od Jesenského)
• Možnosti ďalšieho rozvoja a rastu, sme profesionálna firma

V prípade vážneho záujmu si dohodnite stretnutie na farme s nadriadeným, p. Erykom Sadowským na tel. 0908 67 67 42.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- kladný vzťah k práci so zvieratami
- schopnosť pracovať nadčas
- možnosť dochádzať do práce v Jesenskom

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2324720  Dátum zverejnenia: 17.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 525 EUR/mesiac, spolu s odmenami 725EUR, po skúšobnej dobe 600-800EUR v čistom