Area manažér pro Slovensko – Pietro Filipi a KARA Trutnov

pietro filipi Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

Ak máte radi módu a prácu s ľuďmi, cítite potrebu naďalej sa vo svojom profesijnom živote rozvíjať, ste zameraný na výsledok a máte radi výzvy, tak ste to práve vy, koho hľadáme!
Ako Area manažér budete zodpovedný/á za niekoľko zverených predajní. Budete dohliadať na ich kompletnú prevádzku, samotný predaj a zákaznícky servis. Dozerať na dodržiavanie predpísaných postupov a pravidiel, zodpovedať za inventúry tovaru, vyberať, viesť, školiť a motivovať personál. Zostavovať strategické plány svojich predajní a niesť zodpovednosť za ich plnenie.

Čo od vás očakávame:
• skúsenosti z retailu minimálne 3 roky
• vodičský preukaz skupiny B
• lektorské a prezentačné schopnosti
• proaktívny prístup a časovú flexibilitu
• orientáciu na klienta a na výsledok
• motiváciu a schopnosť motivovať ostatných
• spoľahlivosť, samostatnosť, otvorenosť

Čo vám ponúkame?
• zaujímavú a kreatívnu prácu s vysokou mierou samostatnosti
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• zamestnanecké benefity (stravné lístky, zľava na predávané produkty, uniforma)
• možnosť získať ďalšie skúseností a profesijný rast
• mobilný telefón, notebook, služobný automobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

spoločnosť predávajúca dámsku a pánsku módu

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3855608  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac