Medicínsky reprezentant

PIERRE FABRE

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE, s.r.o.

Levočská 1, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava

Termín nástupu
1.1.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme francúzska farmaceutická spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti predaja originálnych liekov. Aktuálně dopľňame svoje rady o kolegu(yňu) na pozícii MEDICÍNSKY REPREZENTANT. Zverený región Bratislava a západoslovenský region.

Náplň práce:
- plánovanie a organizovanie predajných návštev lekárov a lekární v regióne na základe znalosti potenciálu a kategorizácie určenej v kampani
- propagácia produktov terapeutickej oblasti vo zverenom regióne
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- organizácia odborných seminárov, účasť na odborných stretnutiach pre klientov
- monitorovanie trhu a konkurencie
- zodpovednosť za dosiahnutie stanovených obchodných cieľov
- reporting

Ponúkame:
- zázemie nadnárodnej stabilnej farmaceutickej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy za dosiahnuté výsledky
- automobil aj na súkromné účely, PC, mobilný telefón
- notebook
- motivačný bonusový systém
- ďalšie výhody a benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz B

Požadujeme:
- VŠ / VOŠ / SŠ vzdelanie (zdravotníctvo, farmácia, prírodné vedy)
- prezentačné a komunikačné zručnosti
- energický prístup, orientáciu na výsledok a zákazníka
- ochotu vzdelávať sa a často cestovať
- bydlisko Bratislava a okolie
- VP skupiny B

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3544409  Dátum zverejnenia: 21.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.