Sales Representative OTC

PIERRE FABRE MEDICAMENT s.r.o.

Levočská 1, 851 01 Bratislava 5, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pierre Fabre je stabilná francúzska farmaceutická spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Aktuálne hľadáme pre rozšírenie tímu vhodného kandidáta na pozíciu REPREZENTANT PRE LEKÁRNE.

Región: Bratislava, západné a stredné Slovensko

Náplň práce:
• prezentácia a predaj OTC produktov (Drill, Nasodrill, Petit Drill) a Oral Care v lekárňach
• budovanie vzťahov s klientmi (zubári a zubné hygieničky)
• edukačnú činnosť, zvyšovanie vedomostí o produktoch
• spolupráca s obchodným a marketingovým oddelením

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zasielajte svoje CV vrátane fotografie.

Ponúkame:
• zázemie originálnej medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti
• motivujúce ohodnotenie zodpovedajúce pracovnému nasadeniu
• služobné auto aj na súkromné účely, mobilný telefón, PC

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
• reprezentatívne vystupovanie
• orientácia na potreby zákazníka
• výborné komunikačné a organizačné schopnosti
• vysoké pracovné nasadenie
• bydlisko: Bratislava a okolie
• ochota často cestovať

Pierre Fabre Médicament je francouzská farmaceutická společnost, založená v roce 1951. Laboratoře Pierra Fabra se zaměřují na vývoj přípravků do odvětví imunomodulační léčby, onkologie, neuropsychiatrie či dentální hygieny. Společnost má svá výzkumná centra po celé Francii, ve kterých vyrábí jednotlivé produkty. Mezi tato města patří například St. Julien, Gien, Ussel, Toulouse, Soual či Pau. Samotné srdce společnosti leží ve městečku Castres na území jihovýchodní Francie. Celosvětově společnost zaměstnává více než 10 000 zaměstnanců a působí ve více než 130 zemích světa. Společnost Pierre Fabre se řídí svými klíčovými hodnotami, kterými jsou preciznost, soudržnost, lidský přístup, inovace a šetrnost k životnímu prostředí. Více informací najdete na www.pierre-fabre.com.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3283179  Dátum zverejnenia: 2.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou