Dermokosmetická konzultantka (Bratislava, Nitra, Trnava)

PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE s.r.o

Místo práce
Bratislavský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegyně, které mají pozitivní vztah ke kosmetice, budou tváří výše uvedených značek a budou je vhodným způsobem prezentovat koncovým zákaznicím.

Pracoviště: západní Slovensko (Bratislava, Trnava, Nitra a okolí), výkon práce probíhá vě větších partnerských lékárnách v tomto regionu

Pracovní náplň ve vybraných lékárnách:
• Diagnostika pleti speciálním přístrojem, poradenství a prodej dermokosmetiky klientkám lékáren
• Školení personálu lékáren
• Merchandising

Od vhodné kandidátky očekáváme:
• Výbornou komunikaci (slovenština na úrovni rodilá mluvčí), orientaci na zákazníka, schopnost prezentovat kosmetické značky
• Samostatnost, spolehlivost a disciplínu, kultivované vystupování
• Možnost pracovat plných 20 dní v měsíci

Nabízíme:
• Zázemí mezinárodní farmaceutické společnosti, práci s kosmetickými značkami nejlepší kvality
• Kompletní produktové a odborné školení při nástupu, ale i průběžně
• Fixní plat za splněné aktivity na lékárnách a motivační ohodnocení v návaznosti na dosažené prodejní cíle

Jedná se o práci na Živnostenský list, k jejímuž výkonu je třeba vlastní auto.

V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte svoje CV včetně fotografie.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3419303  Dátum zverejnenia: 13.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/měsíc