Obchodný reprezentant pre lekárne

PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Ste obchodník telom aj dušou?
  • Zaujíma vás kozmetika a farmaceutické prostredie je vám blízke?
  • Chcete byť súčasťou spoločnosti, ktorá si váži zdravie a ochranu životného prostredia?

Ak áno, možno hľadáme práve vás. Miluška teraz hľadá do svojho tímu nadšenca pre kozmetiku na pozíciu OBCHODNÝ REPREZENTANT PRE LEKÁRNE. Hľadáme profesionála s chuťou posunúť naše značky o krok ďalej v rozvoji svojho regiónu, ktorým bude časť Bratislavy a okresy DS, NZ, LV, MA, GA, KN, NR, SA, ZM

Čo môžete očakávať na tejto pozícii

  • Oslovovanie a nadväzovanie spolupráce s novými lekárňami, vrátane udržiavania dobrých vzťahov s existujúcimi
  • V Bratislave strávite v priemere 3-4 dni, zvyšok vo svojom regióne - budete prezentovať a predávať produkty z nášho portfólia - Eau Thermale Avène, A-Derma, Klorane, Ducray. Schôdzky si dohodnete sami, pre vašu predstavu je to 5-6 schôdzok denne
  • Školenie lekárnikov vrátane podpory merchandisingu
  • Spolupráca s kolegami, najmä s dermoporadkyňamii, školiteľmi a ďalšími členmi lekárenského a medicínskeho tímu
  • Riadenie predajných a marketingových činností v pridelenom regióne s cieľom dosiahnuť požadované obchodné výsledky

Ako vás vidíme

  • Zaujíma vás kozmetika
  • Máte obchodný talent s orientáciou na výsledky
  • Zákazník je pre vás na prvom mieste
  • Ste komunikatívna a priateľská osobnosť s vlastnou vnútornou disciplínou
  • Vaša práca Vás baví a radi sa neustále vzdelávate
  • Ste aktívny vodič
  • Môžete nastúpiť čo najskôr, ale radi počkáme na toho správneho človeka
  • Ideálne miesto bydliska - Bratislava

Čo vám môžeme ponúknuť

  • Spoluprácu v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • Prácu so skvelým produktovým portfóliom a stabilnou klientelou
  • Vysokú mieru samostatnosti, flexibilný pracovný čas
  • Priateľskú atmosféru, podporu tímu a vedenia
  • Odmeňovanie sa skladá z niekoľkých častí

1. Základný plat - v závislosti od vašich skúseností, od 1 500 Eur / mesiac
2. Štvrťročné prémie - v závislosti od vašich výsledkov
3. Ročný bonus - podľa výsledkov celej spoločnosti

  • Služobné vozidlo Peugeot 308 na súkromné účely, tablet, mobilný telefón

Chcete sa dozvedieť viac o našom poslaní?

Ak vás naša pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom, v ktorom vysvetlíte, prečo vás naša ponuka oslovila.