Projektant - junior

Miesto výkonu:
Pierre Baguette s.r.o., Veľkoúľanská, Sládkovičovo
Termín nástupu:
dohodou
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
10.4.2024
Plat:
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava technickej a výkresovej dokumentácie
- zakreslenie zmien do projektu
- aktualizácia plánovaných zmien počas výstavy
- účasť na technických rokovaniach (manažér projektu, statik, požiarnici )
- riešenie čiastkových úloh samostatne na dennej báze
- spolupráca s dodávateľmi projektových činností, geodetom a inými
- vykonávanie meraní a kontrol priamo na stavenisku zamestnávateľa
- overovanie a kontrola súladu realizačných činností s technickou
dokumentáciou

- tradičný zamestnávateľ v regióne s viac ako 25 ročnou históriou
- rozvoj zamestnancov formou vzdelávania
- príspevok na kultúrne a športové podujatia
- príspevky pri osobných udalostiach
- odmena pri pracovných jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
- zľavy na produkty vlastnej spoločnosti

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 4804332  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac