Можливість для людей з України

Čašník/Čašníčka

PIENINY RESORT, s. r. o.

Kúpeľná REŠTAURÁCIA - KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka, Červený Kláštor - kúpele
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní
- privítanie a usádzanie zákazníkov podľa aktuálnych voľných kapacít
- poskytovanie rád pri výbere jedál a nápojov
- prijímanie objednávok od zákazníkov
- servírovanie objednaných jedál a nápojov
- rámovanie stolov po odchode zákazníkov
- zabezpečovanie rezervácií stolov
- vyúčtovanie platieb a inkasovanie dlžnej sumy za skonzumované jedlá a nápoje
- hmotne zodpovedá za zverený inventár, udržiava ho v poriadku
- hmotne zodpovedá za zverené zásoby tovaru
- dojednáva prostredníctvom objednávky so skladom a zásobovaním dodávky potrebného množstva tovaru
- vybavuje reklamácie hostí podľa všeobecne platných zásad – o dôvode reklamácie informuje svojho nadriadeného
- kontroluje a zodpovedá za doby spotreby ponúkaných a predávaných tovarov
- dodržiava jednotné zásady obsluhy so snahou o požadovanú úroveň poskytnutých služieb
- zodpovedá za čistotu, vkusnú výzdobu a celkovú úroveň prideleného strediska
- po ukončení prevádzky zanechá svoje pracovisko čisté a upravené
- v styku s hosťami je prívetivý, využíva svoj osobný prístup k hosťom na ovplyvnenie ich spokojnosti
- dodržiava stanovený pracovný čas
po skončení obsluhy a odchode hosti odpratáva zo stolov použitý riad a pripravuje stoly pre ďalších hostí
- v službe nosí jednotné oblečenie
- vypomáha aj v iných strediskách ak je to nevyhnutné
- podáva kvalifikované informácie hosťom o ponúkanom sortimente nápojov
- sleduje požiadavky hostí a informuje o nich svojho nadriadeného
- je povinný dodržiavať stanovené množstvá a kvalitu podávaných nápojov
vydať hosťom – klientom doklad o zakúpení poskytnutej služby alebo predaja tovaru

- Moderné pracovné prostredie
- Možnosť využívania služieb hotela za zvýhodnené ceny (káva, nápoje, jedlá…)
- Bezplatný vstup do Wellness a 50% Wellness vstup zľava pre rodinných príslušníkov
- Školenie a vzdelávanie, osobný rozvoj, možnosť kariérneho rastu
- Možnosť ďalšieho privyrobenia na našich cateringových akciách

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka na severovýchode Slovenska, sa nachádzajú v obľúbenej turistickej destinácii Pieninského parku. Sú zamerané predovšetkým na liečbu neprenosných chorôb kože a dýchacích ciest, ale aj ochorení pohybového ústrojenstva, duševných a ďalších chorôb. Zariadenie poskytuje ubytovacie, liečebné, relaxačné (Wellness) a gastronomické služby pre kúpeľných, komerčných ale aj neubytovaných hostí.
Kúpele si doposiaľ získali množstvo priaznivcov a stálych hostí. Naším cieľom a víziou je neustále zlepšovanie a rozširovanie našich služieb. Novinkou je novo vybudovaný penzión s vnútorným WELLNESS centrom, bazénom, vodným barom a saunovým svetom; novými relaxačnými a ubytovacími službami.

Naša dynamická spoločnosť je orientovaná na neustály rast a rozvoj vlastných služieb, nielen pre dobro a spokojnosť našich zákazníkov ale aj zamestnancov. Náš personál tvorí tím pracovitých a cieľavedomých ľudí, ktorí k sebe hľadajú rovnako naladených a zmýšľajúcich kolegov a priateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4591443  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac