Можливість для людей з України

Fyzioterapeut/Fyzioterapeutka

PIENINY RESORT, s. r. o.

Miesto práce
Červený Kláštor - kúpele
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie odborných liečebných rehabilitačných výkonov, zácvik na predpísaných ortopedických pomôckach a prístrojoch.
- Vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení pre klientov kúpeľov stanovených lekárom ako napr. mäkké techniky, individuálne, skupinové pohybové cvičenia, manuálna terapia, vodoliečba, elektroliečba, magnetoterapia, laseroterapia, taping, liečba rázovými vlnami atď..
- Podieľanie sa na vypracovaní individuálneho plánu liečebnej rehabilitácie. Vykonávanie svalového testu a goniometrických meraní.
Vytváranie podmienok klientovi na dosiahnutie jeho aktívnej spolupráce. Kooperácia s ostatnými spolupracovníkmi pri vykonávaní komplexnej kúpeľnej liečby. Inštruovanie klientov o vykonávaní domácich cvičení a o otázkach denného režimu.
- Starostlivosť o liečebné pomôcky a technický stav prístrojov.
- Vedenie záznamov o priebehu rehabilitačnej starostlivosti a dôsledne zaznamenávanie dôležitých meraní.
- Vykonávanie reflexných masáží, klasických masáží a ďalších druhov masáží. Dodržiavanie presnej metodiky procedúry.

- Moderné pracovné prostredie
- Možnosť využívania služieb hotela za zvýhodnené ceny (káva, nápoje, jedlá…)
- Bezplatný vstup do Wellness a 50% Wellness vstup zľava pre rodinných príslušníkov
- Školenie a vzdelávanie, osobný rozvoj, možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapeut

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka na severovýchode Slovenska, sa nachádzajú v obľúbenej turistickej destinácii Pieninského parku. Sú zamerané predovšetkým na liečbu neprenosných chorôb kože a dýchacích ciest, ale aj ochorení pohybového ústrojenstva, duševných a ďalších chorôb. Zariadenie poskytuje ubytovacie, liečebné, relaxačné (Wellness) a gastronomické služby pre kúpeľných, komerčných ale aj neubytovaných hostí.
Kúpele si doposiaľ získali množstvo priaznivcov a stálych hostí. Naším cieľom a víziou je neustále zlepšovanie a rozširovanie našich služieb. Novinkou je novo vybudovaný penzión s vnútorným WELLNESS centrom, bazénom, vodným barom a saunovým svetom; novými relaxačnými a ubytovacími službami.

Naša dynamická spoločnosť je orientovaná na neustály rast a rozvoj vlastných služieb, nielen pre dobro a spokojnosť našich zákazníkov ale aj zamestnancov. Náš personál tvorí tím pracovitých a cieľavedomých ľudí, ktorí k sebe hľadajú rovnako naladených a zmýšľajúcich kolegov a priateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4510198  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac