Reagujte bez životopisu

Kaderník/Kaderníčka do Wellness Hotela Kúpeľov

PIENINY RESORT, s. r. o.

Miesto práce
KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka, Červený Kláštor - kúpele
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
700 EUR/mesiac- Mzda sa odvíja od druhu pracovného pomeru a dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú kaderníčku, motivovanú profesionálne a osobnostne rásť, do novootvoreného Wellness Hotela v Kúpeľoch Červený Kláštor Smerdžonka. Ponúkame priestor na sebarealizáciu a rozvíjanie vlastného kaderníctva a kaderníckych služieb v areáli kúpeľov.

Náplň práce:
- Kadernícke služby: Strihanie dámske, pánske, detský strih, farbenie,melírovanie, účesy, poradenské služby
- Starostlivosť a chod kaderníctva
- Samostatne objednávanie tovaru a kaderníckych pomôcok
- Obsluhovanie kúpeľných, ubytovaných a iných hostí nášho zariadenia
- Skúsenosti v danej oblasti sú výhodou
- Komunikácia so zákazníkmi

- Finančná pomoc a podpora v začiatkoch (tovar, pomôcky)
- Možnosť rozbehnutia vlastného kaderníctva v najfrekventovanejšom zariadení v - Červenom Kláštore a Pieninách (celoročne)
- Priestor na sebarealizáciu
- Ubytovanie a strava
- Flexibilná pracovná doba
- Moderné pracovné prostredie
- Možnosť podpory školenia v danom odbore

Informácie o výberovom konaní

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kaderníctvo, kozmetika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore
- vysoké pracovné nasadenie
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, kreativita, flexibilita, ochota
- profesionálne a príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup k práci a otvorenosť k zmenám
- komunikatívna, dynamická osobnosť, tímový hráč
- zmysel pre detail a inovácie, orientácia na výsledok
- práca s PC
** Odbornosť a špecializácia na kozmetiku, skúsenosti s prevádzkou kozmetického salónu sú VÝHODOU

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka na severovýchode Slovenska, sa nachádzajú v obľúbenej turistickej destinácii Pieninského parku. Sú zamerané predovšetkým na liečbu neprenosných chorôb kože a dýchacích ciest, ale aj ochorení pohybového ústrojenstva, duševných a ďalších chorôb. Zariadenie poskytuje ubytovacie, liečebné, relaxačné (Wellness) a gastronomické služby pre kúpeľných, komerčných ale aj neubytovaných hostí.
Kúpele si doposiaľ získali množstvo priaznivcov a stálych hostí. Naším cieľom a víziou je neustále zlepšovanie a rozširovanie našich služieb. Novinkou je novo vybudovaný penzión s vnútorným WELLNESS centrom, bazénom, vodným barom a saunovým svetom; novými relaxačnými a ubytovacími službami.

Naša dynamická spoločnosť je orientovaná na neustály rast a rozvoj vlastných služieb, nielen pre dobro a spokojnosť našich zákazníkov ale aj zamestnancov. Náš personál tvorí tím pracovitých a cieľavedomých ľudí, ktorí k sebe hľadajú rovnako naladených a zmýšľajúcich kolegov a priateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3967173  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac