Brigáda s týždenným vyplácaním v Seredi (operátor výroby v zlievarni hliníku)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď, Galanta
  • Ponúkaný plat (brutto): 3 - 4 €/hod. netto
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna agentúra MAX, hľadá brigádnikov na dlhodobú brigádu, na pozíciu operátor výroby do produkcie hliníkových výrobkov. Brigáda s týždenným vyplácaním v hotovosti, vždy na poslednej zmene v týždni.
náplň práce- odd. zlievareň: vkladanie hliníkových výrobkov do pece, úprava výrobkov a pod., 4€/ hod. netto, 8 hodín / 3 zmeny
náplň práce- odd. výroba: obrusovanie výrobkov elektronickým pilníkom 3€/ hod. netto, pon.- pia.: 6:00- 14:30 alebo 14:00- 22:00 /potrebné vedieť odpracovať všetky pracovné dni.
Nástup možný ihneď
INFO: 0948130130

Iné výhody

týždenné vyplácanie mzdy v hotovosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/39884/12848/OISS )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX
Štefánikova 21/111
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Krupová
Tel.: 0948130130
E-mail: poslať životopis
ID: 3235830   Dátum zverejnenia: 7.11.2017