Hotelová recepčná/ý v centre Trnavy

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna agentúra MAX, hľadá hotelovú recepčnú v centre mesta
-práca v mladom stabilnom kolektíve
-náplň práce: práca s PC, jednoduchá administratíva spojená s chodom recepcie, ubytovanie hostí, komunikácia v AJ na dennej báze
-vyžadujeme: AJ na komunikatívnej úrovni, ochotu a chuť pracovať
-pracovná doba: 6:00- 18:00, 18:00- 6:00 krátky/ dlhý týždeň
-mzda: dohodou na osobnom stretnutí
-nástup možný ihneď
V prípade záujmu o viac informácií a o dohodnutie termínu pracovného pohovoru, nás neváhajte kontaktovať na tel.č.: 0948130130

strava, práca v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3211867  Dátum zverejnenia: 11.10.2017