Balenie orieškov v Bratislave- poskytujeme ubytovanie zdarma, pravidelné zálohy

Picasso, s.r.o. - Personálna agentúra MAX

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,50€/ hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálna agentúra MAX, hľadá nových zamestnancov do potravinárskeho priemyslu v Bratislave. Hľadáme ľudí na jednoduchú manuálnu prácu v potravinárskom priemysle
-náplň práce: balenie orieškov
-prac. doba: 12 hodín (denná, nočná, 2 dni voľno) - v prípade záujmu možný 1 nadčas počas dní voľna
-mzda: 3,50€/ hod. netto
-ubytovanie zdarma ( v blízkosti práce)
-nástup ihneď/ dohodou
V prípade záujmu o ponúkané miesta, nás neváhajte kontaktovať na tel.č.: 0948130130, stačí prezvoniť, my Vám zavoláme.

ubytovanie zdarma, zálohy

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Našim zákazníkom prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, vďaka ktorým Vám ušetríme čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vám tak ostane čas na to najdôležitejšie – na rozvoj vašej spoločnosti.

Máme prácu pre všetkých :)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3184216  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50€/ hod. netto