Photoneo Brightpick Group

Príbeh Photoneo sa začal písať v roku 2013, kedy štyria kamaráti prišli s myšlienkou dať robotom oči. Vďaka očiam sú schopné nielen vnímať, ale aj porozumieť tomu, čo vidia.

Keď boli roboty schopné vidieť svet, a zároveň mu porozumieť, prišli sme s myšlienkou dať im nohy, aby mohli objavovať priestor nielen virtuálne, ale aj fyzicky.

Vyvinuli sme tak vlastnú samojazdiacu platformu, nohy robota, čím sme im umožnili pohybovať sa po priestore.

Spojením dvoch technológii sme vytvorili svetový unikát, systém kompletnej automatizície vychystávania objednávok eshopov.

Našou víziou je prinášať riešenia, ktoré uľahčujú prácu ľuďom, firmám prinášajú pridanú hodnotu a Tebe, ako nášmu budúcemu kolegovi dávaju možnosť sa technicky vyblázniť a neustále sa učiť novým veciam.

Pomôž nám meniť svet a robiť ho efektívnym.

Obchodný zástupca pre Rakúsko a Nemecko

Miesto práce
Rakúsko
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiaca viac v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

Vo Photoneo vyvíjame a vyrábame robotické oči pomocou unikátnej technológie, za ktorú sme získali najprestížnejšie ocenenia v oblasti 3D strojového videnia a ktoré v súčasnosti podporujú viac ako 5000 aplikácií po celom svete.

Do nášho medzinárodného obchodného tímu hľadáme skúseného/ú profesionála/ku, ktorý/á sa pridá do nasho timu v Európe, USA a Číne a stane sa tak odbornikom na predaj technologii. Pridaj sa k nám a pomôž nám formovať nové vzťahy a získavať nových klientov v regióne Rakúsko a Nemecko!

Hlavné zodpovednosti:

  • Budovanie a rozvíjanie nových trhov.
  • Predaj v oblasti technológií počítačového videnia.
  • Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu.
  • Budovanie, rozvíjanie a udržiavanie pozitívnych obchodných a zákazníckych vzťahov založených na dôvere.
  • Propagovanie produktu spoločnosti potenciálnym klientom
  • Dohadovanie a príprava zmlúv s klientmi
  • Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
  • Účasť na veľtrhoch a výstavách
  • Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať

  • Minimálne 2 roky praxe na pozícii predajcu
  • Technologické/obchodné vzdelanie v oblasti robotiky alebo počítačového videnia je nevyhnutnosťou
  • Plynulá angličtina (C1), nemčina (B2) veľkou výhodou
  • Vyjednávacie schopnosti
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti
  • Dobré medziľudské zručnosti
  • Schopnosť cestovať aspoň 60 % pracovného času
  • Znalosti v oblasti automatizácie, robotiky alebo strojového videnia sú veľkou výhodou

Benefity

  • Denné raňajky a popoludňajšie občerstvenie,
  • Parkovanie pre každého,
  • Lekcie angličtiny,
  • Tréningy Soft Skills & Hard Skills,
  • Masáže,
  • Privátna terasa s hojdačkami a výhľadom,
  • Multisport karta,
  • Podpora účasti na športových podujatiach a Photoneo sport merch,
  • Športové tímy a joga na terase a cvičenie v kancelárii, Šatne a sprchy, Zľavy pre zamestnancov a iné...

Ďaľšie benefity k 1. výročiu:

  • Možnosť výberu jedného z nasledujúcich benefitov:Celoročný preukaz na MHD,
  • Príspevok na rekreáciu,
  • Celoročná zdravotná starostlivosť v Procare,
  • Školenie, konferencia alebo iná vzdelávacia aktivita, ktorá nie je typickou súčasťou povinných jázd na pozíciu, ale súvisí s výkonom povolania,
  • Možnosť spríjemniť si pracovné prostredie (či už je to nový stôl, stolička alebo slúchadlá),
  • 3. pilier - Mimoriadna výhoda pre jubilantov (po 5 r.).

Iné benefity:

  • Flexibilný pracovný čas (core čas 10:00 - 15:00),
  • Sick days, keď sa necítiš dobre,
  • Dochádzka založená na dôvere a zodpovednosti,
  • Možnosť presunutia sviatku zo stredu týždňa na iný deň po dohode s manažérom a s ohľadom na pracovné povinnosti,
  • 2 dni voľna navyše po sobáši/registrovanom partnerstve (v zahraničí) (v mesiaci pred/po).

Finančné bonusy:

  • Veľkorysý referral program,
  • Novorodenecký/svadobný bonus,
  • Ročný bonus môže byť až do výšky 13. platu, prípadne aj viac.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Our journey started back in 2013 when four schoolmates came up with the idea to create a sensor that would provide the "eyes for robots" to help them to see the world and to understand it better. This bright idea, hard work and dedication led to a series of patents and awards and shortly thereafter, the four-man company grew into a 250+ people technological sanctuary for machine vision and smart automation enthusiasts AMP innovators.

Our company has offices in the USA, China and Slovakia, from where we deliver machine vision technology and robotic intelligence software to all parts of the world. Today, Photoneo technology helps companies improve the performance and efficiency of countless applications in manufacturing, fulfillment, and assembly, including bin picking and pick AMP place tasks, robot guidance, machine tending, inspection & quality control, or 3D model creation.

In 2021 Photoneo launched its new Business Unit BRIGHTPICK, the first fully automated fulfillment solution for warehouses and grocers. Being a part of Photoneo means being a part of a team that continuously pushes the boundaries further and creates space for solutions of the future.
If you would like to participate and continue in this journey, come and join us!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Angelika Mrkvová
E-mail: poslať životopis