Photoneo Brightpick Group

Príbeh Photoneo sa začal písať v roku 2013, kedy štyria kamaráti prišli s myšlienkou dať robotom oči. Vďaka očiam sú schopné nielen vnímať, ale aj porozumieť tomu, čo vidia.

Keď boli roboty schopné vidieť svet, a zároveň mu porozumieť, prišli sme s myšlienkou dať im nohy, aby mohli objavovať priestor nielen virtuálne, ale aj fyzicky.

Vyvinuli sme tak vlastnú samojazdiacu platformu, nohy robota, čím sme im umožnili pohybovať sa po priestore.

Spojením dvoch technológii sme vytvorili svetový unikát, systém kompletnej automatizície vychystávania objednávok eshopov.

Našou víziou je prinášať riešenia, ktoré uľahčujú prácu ľuďom, firmám prinášajú pridanú hodnotu a Tebe, ako nášmu budúcemu kolegovi dávaju možnosť sa technicky vyblázniť a neustále sa učiť novým veciam.

Pomôž nám meniť svet a robiť ho efektívnym.

Technik Robotizovaného Skladu - Praha

Místo práce
U tabulky 3091, Horní Počernice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíca výše podle vašich zkušeností s ročním bonusem, který může být až 13. plat nebo vyšší na základě hodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme další posily do našeho již existujícího týmu pěti operátorů, kteří jsou již plně zaškoleni a čekají na nového kolegu!

V roce 2021 společnost Photoneo uvedla na trh svoji novou obchodní jednotku BRIGHTPICK, první plně automatizované řešení vychystávání objednávek pro sklady a potravinové řetězce.
A právě sem, do divize Brightpick, hledáme nové posily na pozici Technik/Operátor robotizovaného skladu, abys nám pomohl dohlížet na námi dodané systémy přímo u zákazníka.

Systém sestává z řady složitých zařízení a my Tě rádi naučíme jak s nimi pracovat a jak postupovat v případě poruchy.
Demo robotizovaného skladu si můžeš prohlédnout zde:

Tvé úkoly:

  • Monitorování flotily mobilních robotů
  • Monitorování řídícího informačního systému skladu
  • Řešení poptávek od zákazníka
  • Lehké opravy vždy, když je to možné výměnou
  • Zásahy do řídicího systému na úrovni databáze
  • Delegování komplexnějších problémů na další vrstvy podpory
  • Dokumentování zjištěných problémů za účelem opravy a vytváření záznamů v interním systému
  • Monitorování otevřených incidentů
  • Vzdálená podpora
  • Komunikace se zákazníkem
  • Práce je na směny

Místo práce:

Praha, Horní Počernice

Pracovní doba:

pracuje se od pondělí do neděle v 8 hodinových změnách. Změny jsou v týmu rovnoměrně a férově rozhrnuty.

Důležitá info:

Vykrýváme provoz, který je otevřen 4-22:00h
  • Zaměstnanecké výhody, benefity
  • Fixní příspěvek na cestování v hodnotě 1300kč/měsíčně
  • Jednorázový relokační balíček v hodnotě 12,000kč
  • Bonus za doporučení zaměstnance (referral bonus)
  • Multisport card
  • Podpora účasti na závodech / zápasech a oblečení se značkou Photoneo (merch)
  • Slevy, protože každá koruna se počítá

Po roce se ke jmenovaným benefitům přidávají:

  • Bonus na dítě a Bonus ke sňatku
  • Jubilanti (po 5 letech ve firmě)
  • BENEFITY CAFETERIE
  • Relax & Spa
  • Multisport karta (roční)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

The journey of our company started in 2013 when 4 friends came up with the idea to provide eyes for robots worldwide so that they could see and understand it. This idea led to a series of patents and awards. Shortly thereafter, the four-man company grew into a 220+ people technological sanctuary for machine vision and smart automation enthusiasts & innovators.

The company has offices in the USA, China, and Slovakia, from where we deliver machine vision technology and robotic intelligence software to almost every country in the world. Today, Photoneo technology helps companies improve the performance and efficiency of countless applications in manufacturing, fulfillment, and assembly, including bin picking and pick & place tasks, robot guidance, machine tending, inspection & quality control, or 3D model creation.

In 2021 Photoneo launched its new Business Unit BRIGHTPICK, the first fully automated fulfillment solution for warehouses and grocers and added to its broad competences and industries served. Being a part of Photoneo means being a part of a team that continuously pushes the boundaries further and creates space for solutions of the future. Join us!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Angelika Mrkvová
E-mail: poslat životopis
ID: 4474727  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc