Photoneo Brightpick Group

Príbeh Photoneo sa začal písať v roku 2013, kedy štyria kamaráti prišli s myšlienkou dať robotom oči. Vďaka očiam sú schopné nielen vnímať, ale aj porozumieť tomu, čo vidia.

Keď boli roboty schopné vidieť svet, a zároveň mu porozumieť, prišli sme s myšlienkou dať im nohy, aby mohli objavovať priestor nielen virtuálne, ale aj fyzicky.

Vyvinuli sme tak vlastnú samojazdiacu platformu, nohy robota, čím sme im umožnili pohybovať sa po priestore.

Spojením dvoch technológii sme vytvorili svetový unikát, systém kompletnej automatizície vychystávania objednávok eshopov.

Našou víziou je prinášať riešenia, ktoré uľahčujú prácu ľuďom, firmám prinášajú pridanú hodnotu a Tebe, ako nášmu budúcemu kolegovi dávaju možnosť sa technicky vyblázniť a neustále sa učiť novým veciam.

Pomôž nám meniť svet a robiť ho efektívnym.

Bezpečnostný Inžinier v robotike

Bratislava II, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 700 EUR/mesiaca viac na základe skúsenosti s ročným bonusom, ktorý môže byť na základe hodnotenia až vo výške 13. platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš príbeh sa začal v roku 2013 v hlavnom meste Slovenska, keď traja inžinieri začali napĺňať svoju víziu: dať oči a inteligenciu robotom na celom svete, aby ho videli a pochopili. Od tej doby sa Photoneo stalo úspešným rýchlo rastúcim robotickým startupom. Poskytujeme príležitosti pracovať s najpokročilejšími technológiami v robotike. To nám umožnilo vytvoriť Brightpick ako súčasť Photoneo.
V našej spoločnosti budete súčasťou medzinárodného tímu plného profesionálov a špičkových talentov. Ak chcete prelomiť technické výzvy, ovplyvniť inovácie produktov a vynájsť nové riešenia a schopnosti, vďaka ktorým bude naša misia jedného dňa úspešná, sme pre vás tá pravá spoločnosť.

O tejto úlohe:
Bezpečnostný inžinier bude zodpovedný za navrhovanie a overovanie toho, že zariadenia spĺňajú všetky príslušné bezpečnostné normy, predpisy a požiadavky na podporu komerčného nasadenia na viacerých medzinárodných trhoch. Bezpečnostný inžinier ako kľúčový člen produktového tímu bude podporovať kultúru bezpečnosti v spoločnosti a zabezpečí, aby boli požiadavky na bezpečnosť produktov zachytené a implementované počas vývoja produktu.

Zodpovednosti:

  • Spolupracuje s produktovými, inžinierskymi a manažérskymi tímami na vývoji našej stratégie dodržiavania predpisov.
  • Vykonáva analýzu bezpečnosti pomocou techník ako FMEA a FTA.
  • Vypracúvava testovacie metódy a protokoly na testovanie a aj samotné testovanie produktu.
  • Hladanie rovnováhy medzi dokonalým technickým riešením, bezpečnostnými normami a obchodným rizikom.
  • Experimentovanie s prototypmi produktov, nastavovania, vykonávania, podrobného zaznamenávania údajov a sumarizácie údajov.
  • Spolupráca s testovacími laboratóriami pri zabezpečovaní testovania zhody produktov – príprava dokumentácie produktov a podpora testovania produktov; zostavovať a udržiavať interné správy a laboratórne správy.
  • Prezentovanie produktovému manažmentu požiadavky a odporúčania na základe známych bezpečnostných predpisov a noriem.

Vo Photoneo, s.r.o. sa o Teba staráme od prvého dňa práce: denné raňajky a popoludňajšie občerstvenie, parkovanie pre každého, lekcie angličtiny, tréningy Soft Skills & Hard Skills, Masáže, Privátna terasa s hojdačkami a výhľadom, Multisport karta, Podpora účasti na športových podujatiach a Photoneo sport merch, Športové tímy a joga na terase a cvičenie v kancelárii, Šatne a sprchy, Zľavy pre zamestnancov a iné...

Výhody po roku práce vo Photoneo:
Môžete si vybrať jednu výhodu z balíka MAIN, kde nájdete:
  • Celoročný preukaz na MHD
  • Príspevok na rekreáciu
  • Celoročná zdravotná starostlivosť v Procare
  • Školenie, konferencia alebo iná vzdelávacia aktivita, ktorá nie je typickou súčasťou povinných jázd na pozíciu, ale súvisí s výkonom povolania
  • Možnosť spríjemniť si pracovné prostredie (či už je to nový stôl, stolička alebo slúchadlá)
  • 3. pilier Mimoriadna výhoda pre jubilantov (po 5 r.)

Tvoja flexibilita je pre nás dôležitá:
  • Sick days, keď sa necítiš dobre
  • Flexibilný pracovný čas s core časom 10:00 - 15:00
  • Dochádzka založená na dôvere a zodpovednosti, „nepípame sa“
  • Možnosť presunutia sviatku zo stredu týždňa na iný deň (napríklad na piatok alebo pondelok) po dohode s manažérom a s ohľadom na pracovné povinnosti
  • 2 dni voľna navyše po smrti blízkeho príbuzného/partnera (v danom mesiaci)
  • 2 dni voľna navyše po sobáši/registrovanom partnerstve (v zahraničí) (v mesiaci pred/po)

Finančné bonusy:
  • Veľkorysý Referral program
  • Novorodenecký/svadobný bonus
  • Ročný bonus môže byť až do výšky 13. platu alebo vyšší

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • 3+ roky bezpečnosti produktov alebo porovnateľné skúsenosti.
  • Magisterský titul v odbore strojárstvo, elektrotechnika, robotické inžinierstvo a/alebo aspoň ekvivalentné roky relevantnej priemyselnej praxe zameranej na inžiniersku bezpečnosť.
  • Certifikovaný špecialista na bezpečnosť, certifikovaný odborník na bezpečnosť strojov.
  • Skúsenosti s prácou s TUV Rheinland, TUV SUD a inými národne uznávanými testovacími laboratóriami.
  • Konfortný v spolupráci v medzifunkčných tímoch produktového manažmentu, projektového manažmentu a medzifunkčných inžinierskych tímoch.
  • Preukázaná inžinierska kreativita, podnikateľský duch a schopnosť určovať priority a vykonávať viacero úloh naraz.

Our journey started back in 2013 when four schoolmates came up with the idea to create a sensor that would provide the "eyes for robots" to help them to see the world and to understand it better. This bright idea, hard work and dedication led to a series of patents and awards and shortly thereafter, the four-man company grew into a 250+ people technological sanctuary for machine vision and smart automation enthusiasts AMP innovators.

Our company has offices in the USA, China and Slovakia, from where we deliver machine vision technology and robotic intelligence software to all parts of the world. Today, Photoneo technology helps companies improve the performance and efficiency of countless applications in manufacturing, fulfillment, and assembly, including bin picking and pick AMP place tasks, robot guidance, machine tending, inspection & quality control, or 3D model creation.

In 2021 Photoneo launched its new Business Unit BRIGHTPICK, the first fully automated fulfillment solution for warehouses and grocers. Being a part of Photoneo means being a part of a team that continuously pushes the boundaries further and creates space for solutions of the future.
If you would like to participate and continue in this journey, come and join us!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Angelika Mrkvová
E-mail: poslať životopis
ID: 4339855  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac