Photoneo Brightpick Group

Príbeh Photoneo sa začal písať v roku 2013, kedy štyria kamaráti prišli s myšlienkou dať robotom oči. Vďaka očiam sú schopné nielen vnímať, ale aj porozumieť tomu, čo vidia.

Keď boli roboty schopné vidieť svet, a zároveň mu porozumieť, prišli sme s myšlienkou dať im nohy, aby mohli objavovať priestor nielen virtuálne, ale aj fyzicky.

Vyvinuli sme tak vlastnú samojazdiacu platformu, nohy robota, čím sme im umožnili pohybovať sa po priestore.

Spojením dvoch technológii sme vytvorili svetový unikát, systém kompletnej automatizície vychystávania objednávok eshopov.

Našou víziou je prinášať riešenia, ktoré uľahčujú prácu ľuďom, firmám prinášajú pridanú hodnotu a Tebe, ako nášmu budúcemu kolegovi dávaju možnosť sa technicky vyblázniť a neustále sa učiť novým veciam.

Pomôž nám meniť svet a robiť ho efektívnym.

Production Engineer

Miesto práce
Plynárenská 1, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacod 1600 € na základe skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám a pracuj na najlepšom robotickom oku na svete!
Čo je to robotické oko? V našom ponímaní je to 3D kamera schopná snímať 3D priestor. Výstupom zo zariadenia je 3D mračno bodov, ktoré sa používa napríklad v priemysle pre rozpoznávanie predmetov a navigovanie robotov. Chceš vedieť viac o produkte na ktorom môžeš spolupracovať?
Čo by si mal ešte vedieť?
Že sme vyhrali tie najprestížnejšie ocenenia v kategórii industry machine vision. Motivuje nás to robiť veci najlepšie, ako vieme a tak aby boli čo najužitočnejšie pre našich zákazníkov.

Tvojou úlohou ako Production Engineer bude zabezpečiť nepretržitý a plynulý výrobný proces a to riešením technických problémov týkajúcich sa montáže a kalibrácie našich 3D zariadení a súvisiacich výrobných nástrojov.

Ty budeš tá osoba, ku ktorej budú chodiť členovia výrobného tímu keď budú potrebovať technické poradenstvo, rady ohľadne najlepších výrobných postupov a zoberieš si pod svoje krídla riešenia neštandardných prípadov. Budeš členom HW tímu v rámci R&D oddelenia (tento tím zastrešuje vývoj a nasadenie 3D skenerov) a budeš zabezpečovať plynulé prijatie nových výrobných postupov a nástrojov v úzkej spolupráci s Production odelením.

Čo bude tvojou náplňou práce?
* Účasť na vývojových aktivitách HW tímu divízie Sensors, zahŕňajúc návrh, montáž, programovanie, testovanie, dokumentáciu a inštaláciu elektromechanických prístrojov a nástrojov;
* Riešenie technických problémov vo výrobe;
* Poskytovanie technického poradenstva a riešení členom výrobného tímu;
* Dokumentácia a analýza hlavných príčin, návrh a implementácia nápravných opatrení zistených výrobných technických problémov;
* Zabezpečenie prijatia najlepších výrobných postupov pri zachovaní vysoko kvalitných výrobných štandardov

Môžeš si vybrať jeden benefit z balíčka MAIN, v ktorom nájdeš:
Celoročnú električenku
Príspevok na rekreáciu
Celoročnú starostlivosť v Procare
Školenie, konferencia alebo iná vzdelávacia aktivita, ktorá nie je typickou súčasťou povinných jázd k pozícii, ale súvisí s výkonom povolania
Skomfortnenie pracovného prostredia (či je to nový stôl, stolička, alebo slúchadlá necháme na tebe)

Tvoja flexibila je pre nás dôležitá:
Homeoffice, keď potrebuješ
Sick days, keď sa necítiš dobre
Flexibilne pohyblivá pracovná doba s core časom od 10:00 do 15:00
Dochádzka na báze dôvery a zodpovednosti k práci, u nás sa “nepípaš”.
Parkovanie v garáži, ak potrebuješ chodiť do práce autom
U nás nájdeš expertov na rôzne technické témy, ktorých práca a riešenie problémov baví.

Peňažné odmeny:
Štedrý referral program
Bonus pri narodení dieťaťa a svadbe
Ročný bonus do výšky alebo presahujúci mesačnú mzdu

Na spríjemnenie tvojho času v kancelárii:
Široká ponuka dobrôt a ovocia
Masáž na pracovisku
Chill-out zóna s ping-pong stolom a VR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Mechatronika, Elektronika

Počet rokov praxe

2

Si elektrikár so silným mechanickým presahom alebo naopak
Vieš pájkovať alebo sa doma rád/a hráš s mechatronikou
Rád/a hľadáš riešenia technických problémov
Si samostatný pri plnení úloh
Angličtinu máš na úrovni porozumenia a písania technického textu

Our journey started back in 2013 when four schoolmates came up with the idea to create a sensor that would provide the "eyes for robots" to help them to see the world and to understand it better. This bright idea, hard work and dedication led to a series of patents and awards and shortly thereafter, the four-man company grew into a 250+ people technological sanctuary for machine vision and smart automation enthusiasts AMP innovators.

Our company has offices in the USA, China and Slovakia, from where we deliver machine vision technology and robotic intelligence software to all parts of the world. Today, Photoneo technology helps companies improve the performance and efficiency of countless applications in manufacturing, fulfillment, and assembly, including bin picking and pick AMP place tasks, robot guidance, machine tending, inspection & quality control, or 3D model creation.

In 2021 Photoneo launched its new Business Unit BRIGHTPICK, the first fully automated fulfillment solution for warehouses and grocers. Being a part of Photoneo means being a part of a team that continuously pushes the boundaries further and creates space for solutions of the future.
If you would like to participate and continue in this journey, come and join us!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Angelika Mrkvová
E-mail: poslať životopis
ID: 4130391  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac