Можливість для людей з України

Photoneo Brightpick Group

Príbeh Photoneo sa začal písať v roku 2013, kedy štyria kamaráti prišli s myšlienkou dať robotom oči. Vďaka očiam sú schopné nielen vnímať, ale aj porozumieť tomu, čo vidia.

Keď boli roboty schopné vidieť svet, a zároveň mu porozumieť, prišli sme s myšlienkou dať im nohy, aby mohli objavovať priestor nielen virtuálne, ale aj fyzicky.

Vyvinuli sme tak vlastnú samojazdiacu platformu, nohy robota, čím sme im umožnili pohybovať sa po priestore.

Spojením dvoch technológii sme vytvorili svetový unikát, systém kompletnej automatizície vychystávania objednávok eshopov.

Našou víziou je prinášať riešenia, ktoré uľahčujú prácu ľuďom, firmám prinášajú pridanú hodnotu a Tebe, ako nášmu budúcemu kolegovi dávaju možnosť sa technicky vyblázniť a neustále sa učiť novým veciam.

Pomôž nám meniť svet a robiť ho efektívnym.

Senior Recruiter (robotika/IT/automatizácia)

Plynárenská 6, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacOd 1800€ brutto a viac + 13.plat viazaný na KPI. Konečná výška platu bude závisieť od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš Photoneo recruit tím zložený zo Senior recruiterov Kubbyho, Braňa, Janky a Researcherov Evky a Angie, hľadá opäť novú tvár.

Robotika, IT, umelá inteligencia či automatizácie sú aktuálne naozaj oblasti, ktoré hýbu svetom a vo Photoneo nájdeš z každej týchto oblasti niečo. V našich úplne nových priestoroch budeš mať možnosť priamo a fyzicky pochopiť, na akú pozíciu sa bude prijímať človek a tým sa ti bude aj jednoduchšie pracovať = žiadne abstraktné pozície, ktoré často nikdy nepochopíš.

Ak máš aj v sebe kúsok patriotizmu, určite ti nebude ľahostajné, že môžeš byť súčasťou naozaj výnimočnej slovenskej firmy, ktorá ako jedna z mála dokázala preraziť celosvetovo, a to začínala pred 8 rokmi v rodinnom dome, ale o tom potom :) Koniec-koncov za nás hovoria úspechy v podobe získania mnohých ocenení, ktoré nájdeš tu: https://www.photoneo.com/about-us/

Tvoje skúsenosti v recruitmente sú viac než žiadúce, takže aktívny či pasívny sourcing, vedenie úvodných a následných pohovorov je niečo, čo by si už mal/-a mať zažité. Úplne postačujú aj 2 ročné skúsenosti, kde sektor tvojho predošlého zamerania nie je až taký podstatný i keď je to veľkou výhodou. Veľmi oceníme aj to, ak je HR marketing pre teba oblasť, v ktorej sa budeš chcieť odtrhnúť od klasického recruitu.

Tu je niekoľko základných zodpovedností a činnosti:

* (25%) Kontaktovanie a prescreen potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekcia najvhodnejších kandidátov a komunikácia s agentúrami
* (20%) Manažovanie celého End-to-End recruitment procesu a pravidelná komunikácia s hiring manažérmi a stakeholdermi
* (20%) Manažovanie a vedenie pohovorov, pozvánok, kalendára a kooperácia s internými objednávateľmi a prezentácia kandidátov
* (15%) Vedenie a pravidelná aktualizácia databázy potenciálnych kandidátov
* (10%) Špecifikácia požiadaviek na pracovnú pozíciu, inzerovanie voľných pracovných miest
* (5%) Pravidelné monitorovanie uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov, sledovanie aktuálne dopytovaných pracovných pozícií na trhu, reporting
* (5%) Ad-hoc aktivity na podporu recruitmentu (marketing, súťaže a pod.)

Môžeš si vybrať jeden benefit z balíčka MAIN, v ktorom nájdeš:
  • Celoročnú električenku
  • Príspevok na rekreáciu
  • Celoročnú starostlivosť v Procare
  • Školenie, konferencia alebo iná vzdelávacia aktivita, ktorá nie je typickou súčasťou povinných jázd k pozícii, ale súvisí s výkonom povolania
  • Skomfortnenie pracovného prostredia (či je to nový stôl, stolička, alebo slúchadlá necháme na tebe)

Tvoja flexibila je pre nás dôležitá:
  • Homeoffice, keď potrebuješ
  • Sick days, keď sa necítiš dobre
  • Flexibilne pohyblivá pracovná doba s core časom od 10:00 do 15:00
  • Dochádzka na báze dôvery a zodpovednosti k práci, u nás sa “nepípaš”.
  • Parkovanie, ak potrebuješ chodiť do práce autom

Peňažné odmeny:
  • Bonus pri narodení dieťaťa a svadbe
  • Ročný bonus do výšky alebo presahujúci 13.plat

Na spríjemnenie tvojho času v kancelárii:
  • Široká ponuka dobrôt a ovocia
  • Úplne nové a moderné priestory
  • Masáž
  • Chill-out zóna (stolný tenis, stolný futbal atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiting/Headhunting

Počet rokov praxe

2

  • Aspoň 2-ročná skúsenosť s recruitmentom (sourcing, pohovory a pod.)
  • Veľmi dobré prezentačné zručnosti a "zdravá sebadôvera"
  • Všeobecne veľmi dobrá skúsenosť v komunikácií
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni je rovnako dôležitá (máme hiring aj do zahraničia - USA/Nemecko/Čína)

Our journey started back in 2013 when four schoolmates came up with the idea to create a sensor that would provide the "eyes for robots" to help them to see the world and to understand it better. This bright idea, hard work and dedication led to a series of patents and awards and shortly thereafter, the four-man company grew into a 250+ people technological sanctuary for machine vision and smart automation enthusiasts AMP innovators.

Our company has offices in the USA, China and Slovakia, from where we deliver machine vision technology and robotic intelligence software to all parts of the world. Today, Photoneo technology helps companies improve the performance and efficiency of countless applications in manufacturing, fulfillment, and assembly, including bin picking and pick AMP place tasks, robot guidance, machine tending, inspection & quality control, or 3D model creation.

In 2021 Photoneo launched its new Business Unit BRIGHTPICK, the first fully automated fulfillment solution for warehouses and grocers. Being a part of Photoneo means being a part of a team that continuously pushes the boundaries further and creates space for solutions of the future.
If you would like to participate and continue in this journey, come and join us!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4055699  Dátum zverejnenia: 17.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac