Photoneo Brightpick Group

Príbeh Photoneo sa začal písať v roku 2013, kedy štyria kamaráti prišli s myšlienkou dať robotom oči. Vďaka očiam sú schopné nielen vnímať, ale aj porozumieť tomu, čo vidia.

Keď boli roboty schopné vidieť svet, a zároveň mu porozumieť, prišli sme s myšlienkou dať im nohy, aby mohli objavovať priestor nielen virtuálne, ale aj fyzicky.

Vyvinuli sme tak vlastnú samojazdiacu platformu, nohy robota, čím sme im umožnili pohybovať sa po priestore.

Spojením dvoch technológii sme vytvorili svetový unikát, systém kompletnej automatizície vychystávania objednávok eshopov.

Našou víziou je prinášať riešenia, ktoré uľahčujú prácu ľuďom, firmám prinášajú pridanú hodnotu a Tebe, ako nášmu budúcemu kolegovi dávaju možnosť sa technicky vyblázniť a neustále sa učiť novým veciam.

Pomôž nám meniť svet a robiť ho efektívnym.

Technik elektronickej výroby / špecialista montáže

Miesto práce
Jamnického 3, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do oddelenia výroby 3D skenera. Budeš súčasťou tímu, ktorého náplňou práce je montáž 3D skenera, kalibrácia až po zasielanie klientom. Ak si precízny a máš skúsenosti s elektrotechnikou, tak ťa radi uvidíme u nás.

  • sériová montáž špičkového 3D skenera
  • testovanie a montáž jednotlivých komponentov zariadenia
  • nastavovanie zariadenia podľa pokynov nadriadeného
  • elektrotechnické a mechanické práce vo výrobe
  • príprava na odoslanie klientom
  • pracovná pozícia vhodná aj pre absolventov elektrotechnickej školy s dôrazom na precíznosť

flexibilná pracovná doba
možnosť osobného a profesijného rastu a rozvoja
práca v dynamickom kolektíve
práca s high-end technológiami
prístup k novým možnostiam a technológiám
možnosť zapojiť sa do zaujímavých projektov
ovocné dni, koláčiky
gym v budove
narodeninové poukážky

Výberové konanie bude prebiehať vo forme osobného pohovoru s vybranými uchádzačmi.
Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • nutná znalosť elektroniky
  • znalosť spájkovania SMD aj klasických súčiastok
  • základný prehľad v súčiastkach pre elektroniku
  • ochota učiť sa nové veci
  • manuálna zručnosť
  • presnosť, spoľahlivosť samostatnosť
  • zodpovedný prístup k práci

Our journey started back in 2013 when four schoolmates came up with the idea to create a sensor that would provide the "eyes for robots" to help them to see the world and to understand it better. This bright idea, hard work and dedication led to a series of patents and awards and shortly thereafter, the four-man company grew into a 250+ people technological sanctuary for machine vision and smart automation enthusiasts AMP innovators.

Our company has offices in the USA, China and Slovakia, from where we deliver machine vision technology and robotic intelligence software to all parts of the world. Today, Photoneo technology helps companies improve the performance and efficiency of countless applications in manufacturing, fulfillment, and assembly, including bin picking and pick AMP place tasks, robot guidance, machine tending, inspection & quality control, or 3D model creation.

In 2021 Photoneo launched its new Business Unit BRIGHTPICK, the first fully automated fulfillment solution for warehouses and grocers. Being a part of Photoneo means being a part of a team that continuously pushes the boundaries further and creates space for solutions of the future.
If you would like to participate and continue in this journey, come and join us!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Angelika Mrkvová
E-mail: poslať životopis
ID: 3134958  Dátum zverejnenia: 12.11.2017