Servisný technik pre fotovoltaiku

Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Sledovanie výkonnosti elektrárne podľa zmlúv
  • Priebežná inšpekcia elektrárne podľa zmlúv
  • Zaistenie opravných prác elektrárne podľa zmlúv
  • Spracovanie pravidelných správ pre klientov
  • Podpora pre zmluvné rokovania s klientmi a servisnými partnermi
  • Podpora pre vzťahy s technicko-servisnými partnermi
  • Podpora k ponukám a prezentáciám spoločnosti Photon Energy
  • Vykonávanie pravidelných elektrických kontrol elektrických zariadení spoločnosti

Požadujeme:

  • Vzdelanie stredné odborné (elektrotechnické)
  • Vyhláška 508/2009 § 22
  • MS Office, Internet
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Slovenský jazyk (angličtina alebo iný jazyk výhodou)
  • Samostatnosť
  • Schopnosť zorganizovať si prácu
  • Časovú flexibilitu

Ponúkame:

  • Prácu na plný úväzok v oblasti Nitrianského, Trnavského a Banskobystrického kraja
  • Možnosť pracovať v medzinárodnom, dynamickom a mladom kolektíve
  • Ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a pracovnému nasadeniu
  • Zaujímavú a rozmanitú náplň práce
  • Možnosť profesionálneho i osobného rozvoja
  • Zamestnanecké výhody (bonusy, akciový program)

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3573595  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac