Farmaceut/ka - BENU Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 2 200 EUR/mesiacCelkovú mzdu tvorí základná mzda od 1.400€ (závisí od skúseností) + variabilná zložka platu (závisí od typu lekárne a osobného výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do lekární BENU v Bratislave hľadáme farmaceutov, ktorým záleží na pacientovi.
Ponúkame prácu v moderných lekárňach na 6/8/12 hodinové zmeny.

O čom je práca v BENU
- O expedícii podľa Vášho najlepšieho odborného úsudku - máme pre pacientov široký sortiment kvalitných produktov, žiadne negatívne listy
- O poskytovaní kvalitnej a komplexnej zdravotnej starostlivosti a poradenstve – komunikácia s pacientom je nesmierne dôležitá
- O budovaní odbornosti – podporujeme kontinuálne vzdelávanie, ponúkame interné aj externé školenia počas pracovnej doby
- O stabilite – stojí za nami silná medzinárodná spoločnosť PHOENIX Group
- O férovosti v odmeňovaní – delíme sa so zamestnancami o zisk
- O skvelom kolektíve – hľadáme do lekární ľudí, ktorí sú v súlade s našimi hodnotami rešpektu, spoľahlivosti a proaktivity.

Viac informácií radi poskytneme telefonicky alebo osobne.

Čo ponúkame navyše
- odborné školenia v pracovnom čase
- preplatenie špecializačného štúdia
- preplatenie poplatkov v komorách
- zvýhodnený nákup v Benu
- cafeteriu benefitov
- príspevok do DDS (3. pilier)
- Multisport Pass
- príspevok na rekreáciu nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame
- Farmaceutické vzdelanie
- Tímového ducha – každá lekáreň môže dobre fungovať len ako stmelený tím
- Záujem o pacienta a jeho zdravie – ochotu poskytovať kvalitné odborné poradenstvo
- Chuť neustále sa vzdelávať a rozširovať si svoju odbornosť
- Rešpekt, proaktivitu a spoľahlivosť

Kto sme?
Premýšľali ste už niekedy, kto stojí za tým, aby sa ku vám dostal liek, ktorý potrebujete včas? Možno si predstavíte našu sieť BENU lekární, kde vám ochotne poradia naši farmaceuti, no u nás vo PHOENIXe si predstavíme aj dlhú cestu lieku od dodávateľa, ktorá tomu predchádza.
S rešpektom k potrebám našich zákazníkov i zamestnancom sa nám darí budovať si stabilné postavenie na trhu a byť vašim jednotným doručovateľom zdravia. Práve naši zamestnanci sú tými, na ktorých sa vieme spoľahnúť pri každodenných pracovných povinnostiach a vďaka ich proaktivite sa posúvame vpred.

Sme medzinárodná spoločnosť, centrálu máme v Nemecku. V rámci Slovenska zásobujeme viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené skladmi v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach. Sieť lekární BENU pôsobí v celej Európe, na Slovensku máme aktuálne cez 120 lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Némethová
E-mail: poslať životopis