Špecialista kategorizácie junior (m/ž) - (ID3068)

Miesto práce
Pribylinská 2, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka na základe splnených tímových cieľov, do výšky 1 mes platu 1 x za rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás zaujíma prostredie farmácie, na oddelení kategorizácie a liekovej legislatívy máme ponuku pozície aj pre absolventov schopných pracovať s dátami.

Špecialista kategorizácie junior po zapracovaní sa rieši:
- denné sledovanie cenových a úhradových návrhov, ktoré podávajú výrobcovia, poisťovne a MZSR a následných rozhodnutí
- príprava predpovede cien a úhrad regulovaného sortimentu na najbližšie 3 mesiace a minimalizácia prípadných strát
- kontrola kategorizácie liekov, zdravotníckych pomôcok a dietetík zverejňovaných na stránke MZ SR, príprava podkladov so všetkými zmenami v zverejnenej kategorizácii pre ostatné oddelenia
- prepis kategorizácie v ERP systéme vždy večer posledný pracovný deň v mesiaci
- riešenie ad hoc požiadaviek ohľadom kategorizácie
- kompletná administrácia zverených projektov a zodpovednosť za ich finančné výsledky
- komunikácia s obchodnými partnermi, výrobcami a lekárňami
- podieľanie sa na vývoji procesov v rámci zlepšovania fungovania oddelenia
- príprava podkladov, reportov a analýz podľa potrieb oddelenia

Zaškolenie plánujeme postupne, neočakávame zázraky, základom je chuť načerpávať skúsenosti v oblasti liekovej legislatívy a mať rád prácu s číslami.

Čo vieme ponúknuť?
- služobný notebook a telefón,
- kombinácia práce z kancelárie a z domu - po kompletnom zaškolení,
- zľavy na voľno-predajný tovar v lekárni,
- cafeteria systém benefitov,
- Multisport kartička,
- firemný autobus (doprava v rámci BA Hlavná stanica - PHX a späť)/parkovacie miesto v stráženom areáli,
- príspevok do 3. dôchodkového piliera,
- zamestnanecká pôžička,
- možnosť štúdia anglického jazyka počas pracovnej doby,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,
- ústretový kolektív a príjemné pracovné prostredie,
- zaujímavá a rôznorodá práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- rôzne zdravé benefity a eventy (ovocie, zdravé raňajky, vitamíny, tímovice, vianočná párty), a pod.

Ďakujeme za každú reakciu, vážime si ich, všetky životopisy posúdime a následne vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať. Každý uchádzač dostane vyrozumenie o priebehu výberového konania mailom alebo telefonicky.
Práca je vhodná aj pre mimo BA kandidátov, ktorí vedia po zaučení dochádzať do BA (Žabí majer) cca 3x do týždňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta, ktorý spĺňa tieto podmienky:
- v prípade SŠ - zdravotnícky, ekonomický, technický smer
- v prípade VŠ - farmácia a príbuzné odbory, ekonomický, technický smer (môže byť aj absolvent)
- MS Windows - pokročilá úroveň
- nevyhnutná je veľmi dobrá znalosť Excelu

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- veľký dôraz kladieme na na detail/precíznosť, logické myslenie a analytické schopnosti, schopnosť práce s dátami
- schopnosť stanoviť si priority, písomný a verbálny prejav na dobrej úrovni
- ochota učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup k práci, dôslednosť, systematickosť, pozitívne myslenie, lojálnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
- priama a otvorená komunikácia.

Kto sme?
Premýšľali ste už niekedy, kto stojí za tým, aby sa ku vám dostal liek, ktorý potrebujete včas? Možno si predstavíte našu sieť BENU lekární, kde vám ochotne poradia naši farmaceuti, no u nás vo PHOENIXe si predstavíme aj dlhú cestu lieku od dodávateľa, ktorá tomu predchádza.
S rešpektom k potrebám našich zákazníkov i zamestnancom sa nám darí budovať si stabilné postavenie na trhu a byť vašim jednotným doručovateľom zdravia. Práve naši zamestnanci sú tými, na ktorých sa vieme spoľahnúť pri každodenných pracovných povinnostiach a vďaka ich proaktivite sa posúvame vpred.

Sme medzinárodná spoločnosť, centrálu máme v Nemecku. V rámci Slovenska zásobujeme viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené skladmi v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach. Sieť lekární BENU pôsobí v celej Európe, na Slovensku máme aktuálne cez 120 lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Šebešová
E-mail: poslať životopis