SEO Marketingový špecialista pre BENU e-shop

Miesto práce
Pribylinská 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacFinálna ponuka bude závisieť od skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme najrýchlejšie rastúca a najlepšie hodnotená internetová lekáreň na trhu. Snažíme sa zákazníkom prinášať tie najlepšie produkty a služby. Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý nám pomôže byť zas o trochu lepšími.

Na tejto pozícii budeš mať na starosti:
- vytváranie popisov značiek, kategórií, vstupných stránok a ich optimalizácia,
- obsahový audit a analýza kľúčových slov,
- kategorizácia produktov na e-shope,
- kontrola vyhľadávaných výrazov a vyhodnocovanie,
- komunikácia s externým SEO konzultantom,
- podieľanie sa na tvorbe SEO stratégie,
- budovanie spätných odkazov

Ak sa chceš pridať k nášmu malému tímu s veľkou víziou, daj nám o sebe vedieť! U nás "možnosť kariérneho rastu" nie je len frázou :-)

Ponúkame ti:
• Možnosť profesionálneho rastu v oblasti online marketingu - sme lídrom na trhu v našej kategórii
• Zázemie stabilnej spoločnosti
• Zamestnanecké zľavy na produkty
• Možnosť vzdelávania sa v AJ v pracovnej dobe
• Tímbuildingové akcie (tímovice, vianočný večierok...)
• Možnosť založenia Multisport karty
• Benefitný systém Cafeteria
• Príspevok na DDS
• Zamestnanecká pôžička
• Parkovacie miesto v mieste výkonu práce / firemný autobus
• Iné drobnosti - príležitostné ovocie, vitamíny a pod.:)

Budeme sa tešiť na každú relevantnú reakciu podľa uvedených podmienok. Každý uchádzač dostane odpoveď mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Sociálne siete - Mierne pokročilý
Administrácia e-shopu - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

e-commerce

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
- skúsenosti s online marketingom a tvorbou obsahu (copywriting)
- veľmi dobrá znalosť slovenského jazyka a gramatiky
- znalosť SEO
- schopnosť otvorenej a priamej komunikácie
- samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, pozitívne myslenie

PHOENIX je medzinárodná spoločnosť so svojim rodiskom v Nemecku a na Slovensku pôsobí od roku 2004 ako PHOENIX zdravotnícke zásobovanie, a.s.. Stala sa lídrom v distribúcii liečiv nielen na Slovensku, ale aj v Európe. V rámci Slovenska je spoločnosťou PHOENIX zásobovaných viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené niekoľkými skladmi v rámci Slovenska - a to v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach.
Do tejto veľkej skupiny patrí aj sieť lekární BENU, ktoré sú rozmiestnené po celej Európe. Na Slovensku je ich už je viac ako 100 a tento počet neustále narastá.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou distribúcie, ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu BENU lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Besedová
E-mail: poslať životopis

Informácia o spracovávaní osobných údajov

ID: 4495573  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac