Expedient e-shopových objednávok (M/Ž) - BENU

Miesto práce
Pribylinská 2, Bratislava
Termín nástupu
pozícia je voľná ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiacmzdu tvorí: základná mzda 900€ + variabilná zložka mzdy do výšky 120€ + 30€ dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou dobre zabehnutého e-shopu a prispieť k spokojnosti našich zákazníkov? Si spoľahlivý a vieš si dobre zorganizovať svoju prácu? Hľadáme práve teba!

Do nášho tímu hľadáme expedienta, ktorý nám pomôže nielen s príjmom a výdajom tovaru a e-shopových objednávok ale aj:
- spracovávaním reklamácií od zákazníkov a ich riešení
- komunikáciou na zákazníckej linke a riešením požiadaviek zákazníkov

Pracovať budeš na dvojzmennej prevádzke : ranná zmena 06:00-14:30/ poobedná zmena 12:00-20:30

- Dochádzkový bonus 30€
- Odporúčací bonus za odporučenie kolegu - 300€
- Jedáleň v priestoroch firmy (zamestnanec hradí 0,60€ z ceny obeda)
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Narodeninový deň voľna - platený (+ darček: finančná poukážka)
- Sick days (2x do roka)
- MultiSport karta - možnosť založiť si kartu
- Firemné akcie - ovocie, vitamíny na pracovisku, tímovice, Dni zdravia a pod.
- Zamestnanecké zľavy na produkty
- Zamestnanecká pôžička - bezúročná
- Doprava do zamestnania Phoenix bus - smer z Hlavnej stanice do práce a späť
- Čisté a bezpečné pracovné prostredie
- Stabilná spoločnosť.

Budeme sa tešiť na každú relevantnú reakciu podľa uvedených podmienok. Každý uchádzač dostane odpoveď mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Flexibilita
- Bezúhonnosť
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Zmysel pre poriadok, pracovitosť

PHOENIX je medzinárodná spoločnosť so svojim rodiskom v Nemecku a na Slovensku pôsobí od roku 2004 ako PHOENIX zdravotnícke zásobovanie, a.s.. Stala sa lídrom v distribúcii liečiv nielen na Slovensku, ale aj v Európe. V rámci Slovenska je spoločnosťou PHOENIX zásobovaných viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené niekoľkými skladmi v rámci Slovenska - a to v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach.
Do tejto veľkej skupiny patrí aj sieť lekární BENU, ktoré sú rozmiestnené po celej Európe. Na Slovensku je ich už je viac ako 100 a tento počet neustále narastá.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou distribúcie, ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu BENU lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Besedová
E-mail: poslať životopis

Informácia o spracovávaní osobných údajov

ID: 4399442  Dátum zverejnenia: 10.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac