Špecialista/ka inventúr - junior

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu so sídlom v Bratislave hľadáme človeka, ktorý má rád farmaceutický priemysel a pravidelné cestovanie v rámci SR bude pre neho pridanou hodnotou pozície.
Ak Vás cestovanie a inventúry lekární lákajú, čítajte ďalej, náplňou práce na pozícii bude:
- plánovanie inventúr
- dozeranie na ich priebeh a príprava výstupov
- spracovávanie výsledkov inventúr a navrhovanie nápravných opatrení
- organizačné zabezpečenie inventúry v zmysle platnej legislatívy – min. 1x ročne v každej prevádzke v pridelenom regióne, prípadne mimoriadne inventúry podľa potreby a individuálneho zadania
- metodická príprava inventúry, následné spracovanie hrubého výsledku inventúry, vyvodenie dôsledkov a návrh opatrení s cieľom minimalizovať zistené negatívne javy
- podpora pri otvorení lekárne, príjem, inventúry, zaučenie do licenčných procesov

- firemný automobil aj na súkromné účely
- 13. plat
- telefón a notebook
- zázemie stabilnej spoločnosti na trhu
- zaujímavé zamestnanecké zľavy na produkty
- možnosť odborných a jazykových školení (AJ)
- team-buildingové, športové a kultúrne podujatia
- Multisport karta
- príspevok na DDS
- rôzne zdravé benefity (ovocie, vitamíny...)

Nakoľko pozícia vyžaduje cestovanie v rámci celého Slovenska, môžu sa hlásiť uchádzači z akéhokoľvek regiónu. S cestami na centrálu do BA ale treba počítať.
Ďakujeme za všetky reakcie. Odpovieme každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na obdobnej pozícii je veľmi vítaná
- aktívny vodič s chuťou veľmi často cestovať
- proaktívny prístup
- dôslednosť a precíznosť
- komunikatívnosť
- zmysel pre zodpovednosť
- flexibilita - najmä časová (pri inventúrach potrebná)
- schopnosť rozhodovať sa samostatne, analytické myslenie, iniciovanie riešenia problémov, schopnosť učiť sa a napredovať
- schopnosť implementácie smerníc do praxe

Kto sme?
Premýšľali ste už niekedy, kto stojí za tým, aby sa ku vám dostal liek, ktorý potrebujete včas? Možno si predstavíte našu sieť BENU lekární, kde vám ochotne poradia naši farmaceuti, no u nás vo PHOENIXe si predstavíme aj dlhú cestu lieku od dodávateľa, ktorá tomu predchádza.
S rešpektom k potrebám našich zákazníkov i zamestnancom sa nám darí budovať si stabilné postavenie na trhu a byť vašim jednotným doručovateľom zdravia. Práve naši zamestnanci sú tými, na ktorých sa vieme spoľahnúť pri každodenných pracovných povinnostiach a vďaka ich proaktivite sa posúvame vpred.

Sme medzinárodná spoločnosť, centrálu máme v Nemecku. V rámci Slovenska zásobujeme viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené skladmi v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach. Sieť lekární BENU pôsobí v celej Európe, na Slovensku máme aktuálne cez 120 lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Šebešová
E-mail: poslať životopis
ID: 4182770  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac