Data Analytik/čka

Miesto práce
Pribylinská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiac13. plat, variabilná zložka mzdy - vyplatená raz ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ dáta a analýzy a ten pocit, keď pomocou nich môžeš prispieť k zlepšeniu procesov? Pridaj sa do nášho rozširujúceho sa pomerne nového tímu oddelenia Business Inteligence. Uvítame Tvoje odborné nápady a riešenia na nové aj existujúce projekty.

Naša predstava o náplni práce je takáto:
•Dátová administrácia a podpora zverených projektov BI oddelenia
•Rozvoj BI riešení pre komerčné oddelenie
•Návrh, vývoj a programovanie nových reportov a výstupov na základe potrieb užívateľov a vedenia spoločnosti
•Modifikácia existujúcich riešení a optimalizácia procesov v súlade s novými trendami na trhu
•Automatizácia manuálnych vstupov
•Analýza potrieb interných a externých zákazníkov a následná príprava funkčnej špecifikácie
•Testovanie dát, identifikácia vzniknutých chýb a následná korekcia
•Koordinácia projektov a aktivít medzi zodpovednými oddeleniami
•Aktívna práca s dátami, zodpovednosť za dáta a ich spracovávanie z externého a interného prostredia

• Práca na nových projektoch
• Priestor pre nastavovanie procesov, možnosť ovplyvňovať procesy, priestor pre aplikovanie moderných trendov
• Možnosť profesionálneho i osobného rastu
• Mobilný telefón aj na súkromné účely, služobný notebook
• Tímbuildingové akcie
• Zamestnanecké zľavy na produkty
• Možnosť práce z domu 1x do týždňa
• Možnosť vzdelávania sa v AJ v pracovnej dobe
• Multisport karta
• Príspevok na DDS
• Zamestnanecká pôžička
• Iné drobnosti - príležitostné ovocie, vitamíny a pod.:)

Výška základnej mzdy bude prehodnotená podľa skúseností kandidáta. Uvedená je dolná hranica základnej mzdy. Ozveme sa každému uchádzačovi telefonicky alebo mailom. Tešíme sa na Teba, kolega/kolegyňa.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Power BI - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

analýza dát

Počet rokov praxe

2

• 2 a viac rokov praxe na obdobnej pozícii
• dobrá znalosť nástroja Power BI Desktop a s tým súvisiacich úkonov (formátovanie, úprava dát), skúsenosť s technológiami Flow, Power automate
• analytické zmýšľanie - rozmeniť problematiku na drobné, t.j. byť schopný nájsť úzke miesta, anomálie až na najnižšej úrovni a byť schopný ich riešiť, predbežná analýza, aké dáta, v akej granulite, odkiaľ, kedy , what-if analýza a kontrolná analýza úspešnosti projektu
• zanietenie prichádzať s riešeniami, návrhmi nových projektov
• schopnosť formulácie požiadavky do funkčnej špecifikácie
• schopnosť efektívnej komunikácie
• CAN DO prístup
• znalosť pharma biznisu výhodou
• znalosť práce s rôznymi dátovými zdrojmi, hlavne MS SQL
• systematickosť, štruktúrovanosť, spoľahlivosť

Kto sme?
Premýšľali ste už niekedy, kto stojí za tým, aby sa ku vám dostal liek, ktorý potrebujete včas? Možno si predstavíte našu sieť BENU lekární, kde vám ochotne poradia naši farmaceuti, no u nás vo PHOENIXe si predstavíme aj dlhú cestu lieku od dodávateľa, ktorá tomu predchádza.
S rešpektom k potrebám našich zákazníkov i zamestnancom sa nám darí budovať si stabilné postavenie na trhu a byť vašim jednotným doručovateľom zdravia. Práve naši zamestnanci sú tými, na ktorých sa vieme spoľahnúť pri každodenných pracovných povinnostiach a vďaka ich proaktivite sa posúvame vpred.

Sme medzinárodná spoločnosť, centrálu máme v Nemecku. V rámci Slovenska zásobujeme viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené skladmi v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach. Sieť lekární BENU pôsobí v celej Európe, na Slovensku máme aktuálne cez 120 lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Šebešová
E-mail: poslať životopis
ID: 4173347  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac