Lietajúci Farmaceut

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200€ brutto plus variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lietajúcich farmaceutov na trase:
1.Trenčín- Dubnica nad Váhom-Piešťany- Topoľčany- Nitra- Hlohovec-Partizánske-Zlaté Moravce

2.Bratislava-Trnava-Senec- Malacky-Šamorín- Komárno-Pieštany -Galanta-Zlaté Moravce

My v BENU podporujeme a dbáme na profesijný rast svojich kolegov. Vieme aký ste dôležitý pre nás a našich zákazníkov. Ste odborník, priateľ, ale mnohokrát aj bútľavá vŕba, skrátka človek, ktorý je vždy pripravený a ochotný pomáhať. Pridajte sa k nám a zažite skutočnú atmosféru lekární.

„Skvelí lekárnici vytvoria skvelé lekárne“

Náplň práce:

- Pôsobenie na viacerých pobočkách BENU lekární
- Vydávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- Príprava liečiv v súlade s platným liekopisom a normami
- Spracovávanie lekárskych predpisov
- Poskytovanie poradenstva klientom lekárne
- Kontrola skladových zásob
- Koordinovanie farmaceutických laborantov

- služobný automobil
- podpora vzdelávania (školenia, e-learning kurzy a iné)
- preplácame špecializačné štúdium
- príspevok na poplatky v komorách 100%
- príspevok na kurz anglického jazyka
- príspevok na DDS
- zvýhodnený nákup v BENU
- Multisport Pass
- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti Phoenix a Benu (aj v zahraničí)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita a proaktivita
- príjemné vystupovanie
- chuť cestovať
- stabilná a lojálna osobnosť
- vysoké pracovné nasadenie, dynamika
- samostatnosť

Kto sme?
Premýšľali ste už niekedy, kto stojí za tým, aby sa ku vám dostal liek, ktorý potrebujete včas? Možno si predstavíte našu sieť BENU lekární, kde vám ochotne poradia naši farmaceuti, no u nás vo PHOENIXe si predstavíme aj dlhú cestu lieku od dodávateľa, ktorá tomu predchádza.
S rešpektom k potrebám našich zákazníkov i zamestnancom sa nám darí budovať si stabilné postavenie na trhu a byť vašim jednotným doručovateľom zdravia. Práve naši zamestnanci sú tými, na ktorých sa vieme spoľahnúť pri každodenných pracovných povinnostiach a vďaka ich proaktivite sa posúvame vpred.

Sme medzinárodná spoločnosť, centrálu máme v Nemecku. V rámci Slovenska zásobujeme viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené skladmi v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach. Sieť lekární BENU pôsobí v celej Európe, na Slovensku máme aktuálne cez 120 lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Cúcik
Tel.: +421910830798
E-mail: poslať životopis
ID: 3658047  Dátum zverejnenia: 13.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200€ brutto plus variabilná zložka mzdy