Eshop expedient

Miesto práce
Zlaté piesky, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800,- €, +13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť BENU Slovensko, a.s., hľadá do svojho e-commerce tímu nového kolegu/kolegyňu na pozíciu pracovníka expedície eshopových objednávok. Sme tím profesionálov, ktorých cieľom je vytvoriť najobľúbenejšiu lekárenskú značku na Slovensku. Tvrdo pracujeme, ale radi sa aj bavíme. Spolu vytvárame benulekaren.sk

Môžeš o sebe povedať, že si?
• zodpovedný/á
• pracovitý/á
• dochvíľny/á

Ak si pri práci vyberáš iba čerešničky a spoliehaš sa, že kolega to spraví za teba, pravdepodobne by sa ti u nás nepáčilo... Ak sa na teba dá spoľahnúť a keď je treba vieš bez zbytočných rečí zamakať, čítaj ďalej, pretože toto je práca presne pre teba...

Ako pracovník expedície eshopových objednávok benulekaren.sk budeš zodpovedať predovšetkým za to aby boli objednávky našich zákazníkov bezpečne a poriadne pripravené na doručenie. Rovnako aby bol správny tovar doručený správnemu príjemcovi. Určite to nie je sedavé zamestnanie, ale fyzicky sa nenarobíš ako na stavbe. Expedícia objednávok nie je len o „balení“ zásielok. Keď sa zabehneš zaradíme ťa aj do samotnej prípravy a objednávania produktov na expedíciu.

Náš ideálny kandidát:
· si uvedomuje, že aj poriadne zabalená a doručená objednávka vytvára kvalitu a zvyšuje obľúbenosť značky, ktorú zastupuje
· bez váhania sa pustí do práce a rieši prípadné problémy
· má vysokú motiváciu pracovať na 110% bez ohľadu na úlohu, ktorú práve vykonáva
· pracuje v súlade s pokynmi a rešpektuje vedúceho pracovníka

- práca v stabilnej rastúcej spoločnosti
- práca v mladom profesionálnom tíme
- odborný rast
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére

Informácie o výberovom konaní

Pracovný úväzok:
plný pracovný úväzok 8 hodín v pracovné dni plus obedňajšia prestávka (zvyčajne 9:00 – 17:30)
časom možný prechod na smeny. Počas kampaní a v predvianočnom období možné nadčasy (preplatené)

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí poslali životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

· zodpovednosť;
· dochvíľnosť;
· pracovitosť;
· schopnosť rýchlo sa adaptovať na nové podmienky a učiť sa pracovné postupy;
· sledovať, angažovať sa a doťahovať veci do konca;
· majster v organizácii a riadení svojej práce a úloh (hľadať a navrhovať riešenia);
· schopnosť prijať, spracovať a aplikovať konštruktívnu kritiku v prospech dosahovania spoločných cieľov a výsledkov;
· túžba byť súčasťou niečoho väčšieho než si ty sám (tímový duch);

Kto sme?
Premýšľali ste už niekedy, kto stojí za tým, aby sa ku vám dostal liek, ktorý potrebujete včas? Možno si predstavíte našu sieť BENU lekární, kde vám ochotne poradia naši farmaceuti, no u nás vo PHOENIXe si predstavíme aj dlhú cestu lieku od dodávateľa, ktorá tomu predchádza.
S rešpektom k potrebám našich zákazníkov i zamestnancom sa nám darí budovať si stabilné postavenie na trhu a byť vašim jednotným doručovateľom zdravia. Práve naši zamestnanci sú tými, na ktorých sa vieme spoľahnúť pri každodenných pracovných povinnostiach a vďaka ich proaktivite sa posúvame vpred.

Sme medzinárodná spoločnosť, centrálu máme v Nemecku. V rámci Slovenska zásobujeme viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené skladmi v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach. Sieť lekární BENU pôsobí v celej Európe, na Slovensku máme aktuálne cez 120 lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Siváková
E-mail: poslať životopis
ID: 3539858  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- €, +13 plat