Zodpovedný farmaceut do Banskej Bystrice!

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.600€ / brutto (základ) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti:
* riadi plynulosť prevádzky poskytovania lekárenskej starostlivosti počas určenej prevádzkovej doby a počas pohotovostných služieb
* zodpovedá za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti,
* koordinuje a zabezpečuje informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach,
* zabezpečuje prehľady o nových liekoch a o týchto informuje odborných zamestnancov lekárne,
* je zodpovedný za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.
* vypracováva plán školení pre pracovníkov lekárne, následne školí pracovníkov lekárne,
* koordinuje a podieľa sa na zvyšovaní odbornej úrovne zamestnancov lekárne,
* riadi a koordinuje zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne,
* zodpovedá za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok prvej skupiny ich kategorizácie,
* organizuje, riadi a kontroluje hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami,
* zodpovedá za kontrolu purifikovanej vody lekárne,
* zodpovedá za stav, inováciu, objednávanie a výber odbornej literatúry,
* zodpovedá za technický stav lekárne,
* organizuje a riadi administratívno – ekonomické činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a lekárskych poukazov,
* spoločne s prevádzkovateľom lekárne rieši sociálne otázky pracovníkov lekárne a činnosti lekárenského zariadenia,
* vybavovanie závažných a operatívnych úloh z poverenia vedenia spoločnosti

* nákup liekov za nákupné ceny,
* finančná podpora kreditového vzdelávania zamestnancov,
* pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov,
* platené 5-dňové voľno na špecializačný kurz,
* poplatok v komorách hradíme za našich kolegov na 100%,
* príspevok 150€ ročne na kurz anglického jazyka,
* príspevok na stravné lístky,
* motivačná mesačná variabilná zložka mzdy,
* poskytujeme možnosť športového vyžitia mimo práce –
Multisport Pass,
* využívanie služieb polikliniky ProCare za zvýhodnených
podmienok,
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – DDS, „tretí
pilier,
* plánovaný kariérny rast v rámci celej skupiny BENU a PHOENIX
aj v zahraničí,
* možnosť absolventskej praxe v našich lekárňach.

Vopred ďakujeme za Váš záujem, všetky životopisy posúdime a následne vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - Farmaceutická fakulta, odbor Farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť a napredovať
- zdravotný preukaz - nevyhnutnosť
- min 5-ročná prax na pozícii farmaceuta
- licencia
- atestácia
* zdravotný preukaz - nevyhnutnosť

PHOENIX je medzinárodná spoločnosť so svojim rodiskom v Nemecku a na Slovensku pôsobí od roku 2004 ako PHOENIX zdravotnícke zásobovanie, a.s.. Stala sa lídrom v dristribúcii liečiv nielen na Slovensku ale aj v Európe. V rámci Slovenska je spoločnosťou PHOENIX zásobovaných viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené niekoľkým skladmi v rámci Slovenska a to v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach.
Do tejto veľkej skupiny patrí aj sieť lekární BENU, ktoré sú rozmiestnené po celej Európe. Na Slovensku je ich už 71 a tento počet neustále narastá.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou v dodávaní ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu BENU lekární.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENU Slovensko, a.s.
Pribylinská 2/A
831 04 Bratislava

Informácia o spracovávaní osobných údajov

ID: 3446765   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.600€ / brutto (základ) + odmeny