Junior Účtovník / Účtovníčka

Miesto práce
Pribylinská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý chce pracovať v oblasti účtovníctva a daní!

- účtovanie faktúr a interných dokladov
- pomoc pri príprave podkladov pre audit
- príprava podkladov, analýz v výpočtov v programe excel
- postupné preberanie zodpovednosti za včasnú prípravu podkladov pre účtovnú závierku a mesačné závierky...

- Zaujímavá, rôznorodá a náročná práca v medzinárodnom prostredí
- Osobný a profesionálny rast
- Športové a relaxačné služby
- Zamestnanecké zľavy na produkty
- Príspevok na DDS
- Zamestnanecká pôžička
- 13 plat
- vitamínový balíček

Vopred ďakujeme za Váš záujem, všetky životopisy posúdime a následne vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Účtovníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť, precíznosť, schopnosť samostatnej práce a spolupráce, priamej a otvorenej komunikácie, schopnosť stanovovania priorít, flexibilita.
Samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť, pozitívne myslenie, sebakontrola, sebareflexia, schopnosť motivovať seba samého.

PHOENIX je medzinárodná spoločnosť so svojim rodiskom v Nemecku a na Slovensku pôsobí od roku 2004 ako PHOENIX zdravotnícke zásobovanie, a.s.. Stala sa lídrom v dristribúcii liečiv nielen na Slovensku ale aj v Európe. V rámci Slovenska je spoločnosťou PHOENIX zásobovaných viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené niekoľkým skladmi v rámci Slovenska a to v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach.
Do tejto veľkej skupiny patrí aj sieť lekární BENU, ktoré sú rozmiestnené po celej Európe. Na Slovensku je ich už 71 a tento počet neustále narastá.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou v dodávaní ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu BENU lekární.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.
Pribylinská 2/A
831 04 Bratislava

Informácia o spracovávaní osobných údajov

ID: 3417171   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,-€