Farmaceutický laborant - Topoľčany

Miesto práce
Nitriansky kraj, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv podľa pokynov farmaceuta,
* vydávanie voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
* asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne,
* poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu,
* kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne,
* preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu,
* sledovanie expirácie liekov a vyraďovanie preexspirovaných liekov z použitia,
* spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti ako aj so zodpovednými magistrami v jednotlivých lekárňach,
* plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

* nákup voľno predajných liekov a sortimentu v lekárni za nákupnú cenu,
* motivujúca variabilná zložka mzdy,
* príspevok na DDS,
* možnosť športového využitia mimo pracoviska - ŠPORT KARTA,
* využívanie služieb polikliniky ProCare za zvýhodnených podmienok,
* finančná podpora kreditového vzdelávania zamestnancov,
* pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov,
* možnosť kariérneho rastu aj v zahraničí,
* poplatok v komorách za zamestnancov hradíme na 100 %,
* príspevok na stravné lístky,
* možnosť preplatenia jazykového kurzu - angličtina - do výšky 150 € ročne

Vopred ďakujeme za Váš záujem, všetky životopisy posúdime a následne vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SZŠ - odbor: Farmaceutický laborant

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, ústretovosť, lojálnosť, pozitívne myslenie, a najmä komunikatívnosť.

* zdravotný preukaz - nevyhnutnosť

Spoločnosť Phoenix vznikla spojením troch distribučných spoločností – FIDES, BIAMA a DRUGIMPEX, ktoré úspešne fungovali na slovenskom trhu s liekmi viac ako 10 rokov.
Pod spoločným názvom PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie začali na Slovensku pôsobiť od 1. októbra 2004.
Za účelom skladovania a distribúcie disponuje spoločnosť štyrmi expedičnými miestami –strediskami v Bratislave, Zvolene, Nesvadoch a Košiciach. PHOENIX aktívne spolupracuje s približne 1700 lekárňami, výdajňami zdravotníckych potrieb a nemocnicami na území celého Slovenska, ktorým ponúka takmer 17 000 tovarových položiek z oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu.
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. je vlastníkom slovenskej siete lekární BENU. Pod značkou BENU je otvorených v celej Európe približne 1 200 lekární BENU v 10 európskych krajinách a približne 60 lekární na Slovenskom trhu. Zároveň sme najväčšia sieť lekární v kontinentálnej Európe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENU SK, a. s.
Pribylinská 2/A
831 04 Bratislava
ID: 3212955   Dátum zverejnenia: 12.10.2017