Dermatologická poradkyňa v Bratislave

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj kozmetických prípravkov a liečebnej kozmetiky,
- poskytovanie dermatologického poradenstva pri predaji kozmetických prípravkov a liečebnej kozmetiky,
- preberanie kozmetických prípravkov a liečebnej kozmetiky za podmienok určených výrobcom a v rozsahu kompetencií určených nadriadeným pracovníkom,
- skladovanie kozmetických prípravkov a liečebnej kozmetiky za podmienok určených výrobcom a v rozsahu kompetencií určených nadriadeným pracovníkom,
- dopĺňanie kozmetických prípravkov a liečebnej kozmetiky do priestorov expedície v rozsahu kompetencií určených nadriadeným pracovníkom,
- dopĺňanie kozmetických prípravkov a liečebnej kozmetiky do priestoru dermo centra podľa zásad merchandisingu stanoveného výrobcom,
- podieľa sa na promo akciách dermo kozmetiky určených marketingovým oddelením spoločnosti,
- sledovanie doby použiteľnosti a expirácie kozmetických prípravkov a liečebnej kozmetiky,
- zodpovedá za predaj kozmetických prípravkov a liečebnej kozmetiky v predpísanej dobe použiteľnosti, t.j. expirácii,
- zodpovedá za straty, ktoré vznikli preexpirovaním zverených kozmetických prípravkov a liečebnej kozmetiky,
- pripravuje podklady a informácie k objednávaniu kozmetických prípravkov a liečebnej kozmetiky,
- podieľa sa na predaji doplnkového sortimentu v rozsahu určenom zodpovedným odborným zástupcom,
- vedie potrebnú evidenciu a dokumentáciu podľa pokynov nadriadeného pracovníka,
- sleduje dostupnú odbornú literatúru a všetky odborné informácie, kontinuálne sa vzdeláva,
- vykonáva i iné práce podľa pokynov nadriadeného pracovníka a zodpovedného farmaceuta lekárne a prevádzkovateľa lekárne,
- zodpovedá za uchovanie informácií v tajnosti, ktoré súvisia s obchodnou stratégiou spoločnosti,
- veľkou výhodou je znalosť značky ESTHEDERM.

* nákup voľno predajných liekov a sortimentu v lekárni
* motivujúca variabilná zložka mzdy,
* príspevok na DDS,
* možnosť športového využitia mimo pracoviska
* využívanie služieb polikliniky ProCare za zvýhodnených podmienok,
* finančná podpora kreditového vzdelávania zamestnancov,
* pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov,
* možnosť kariérneho rastu aj v zahraničí,
* preplatenie poplatku v lekárskej komore
* príspevok na stravné lístky,
* možnosť preplatenia jazykového kurzu

Vopred ďakujeme za Váš záujem, všetky životopisy posúdime a následne vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ s maturitou, zdravotníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- predajné zručnosti
- skúsenosti v obdobnej pozícii výhodou
- schopnosť analytického a koncepčného myslenia, schopnosť priamej a otvorenej komunikácie, tímový duch, schopnosť stanovovania priorít, organizácia práce
- samostatnosť, iniciatívnosť/proaktivita, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť, pozitívne myslenie, sebareflexia
- schopnosť rozhodovať sa, schopnosť implementácie zákonov do praxe, koncepčné myslenie, iniciovanie riešenia problémov, schopnosť učiť sa a napredovať

Spoločnosť Phoenix vznikla spojením troch distribučných spoločností – FIDES, BIAMA a DRUGIMPEX, ktoré úspešne fungovali na slovenskom trhu s liekmi viac ako 10 rokov.
Pod spoločným názvom PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie začali na Slovensku pôsobiť od 1. októbra 2004.
Za účelom skladovania a distribúcie disponuje spoločnosť štyrmi expedičnými miestami –strediskami v Bratislave, Zvolene, Nesvadoch a Košiciach. PHOENIX aktívne spolupracuje s približne 1700 lekárňami, výdajňami zdravotníckych potrieb a nemocnicami na území celého Slovenska, ktorým ponúka takmer 17 000 tovarových položiek z oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu.
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. je vlastníkom slovenskej siete lekární BENU. Pod značkou BENU je otvorených v celej Európe približne 1 200 lekární BENU v 10 európskych krajinách a približne 60 lekární na Slovenskom trhu. Zároveň sme najväčšia sieť lekární v kontinentálnej Európe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENU SK, a. s.
Pribylinská 2/A
831 04 Bratislava
ID: 3207670   Dátum zverejnenia: 6.10.2017