Servisný Technik Notebookov, Smartphonov a Tabletov - Trnava Phoenix Servis s.r.o.

Phoenix Servis s.r.o.

Miesto práce
Veterná 40, Trnava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 12 EUR/hod.mzda sa odvíja hlavne od šikovnosti technika

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik notebookov a mobilných zariadení na prevádzke v Trnave. Prevažne výmena displejov a ostatných dielov v mobilných zariadeniach, inštalácia operačných systémov, nastavovanie zariadení , kopírovanie dát a podobne. Predaj tonerov a náplní do tlačiarní. Príjem a výdaj zákaziek, náhradných dielov a komunikácia so zákazníkmi.
Vhodné hlavne pre študentov SŠ, VŠ a absolventov.

- flexibilná pracovná doba
- ohodnotenie podľa šikovnosti technika
- práca v mladej dynamicky rastúcej spoločnosti
- zľava na náhradné diely a príslušenstvo
- zaškolenie

V prípade záujmu posielajte životopis a sprievodný list, kde aspoň stručne spomeniete vaše skúsenosti s opravou mobilných zariadení a notebookov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Technická zručnosť
- Výhodou skúsenosti so servisom SW a HW mobilných zariadení a notebookov
- Komunikatívnosť
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Schopnosť a ochota sa učiť novým veciam
- Organizačné schopnosti
- Zodpovednosť
- Spoľahlivosť
- Dochvíľnosť
- Schopnosť improvizovať
- Logické myslenie

Mladá, dynamická spoločnosť zameraná na servis mobilných zariadení a notebookov. Spoločnosť sa zameriava hlavne na spokojnosť zákazníkov a neustály rast.
ID: 4482363  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.