Koordinátor pre oblasť BOZP a životné prostredie

Phoenix Services Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900-1200 Eur/Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinátor pre oblasť BOZP a životné prostredie navrhuje, riadi a kontroluje procesy spojené s budovaním a rozvojom systémov riadenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a životného prostredia v súlade s platnou legislatívou.
Ďalšie činnosti:
- implementácia legislatívnych a firemných požiadaviek v oblasti BOZP a ŽP
- udržiavanie a zlepšovanie systémov riadenia v súlade s OHSAS 18001, ISO 14001 a v súlade s požiadavkami zákazníka
- pravidelné vykonávanie HSE auditov a implementovanie návrhov na zlepšovanie
- komunikácia so štátnymi orgánmi
- príprava pracovných inštrukcií, postupov, smerníc a reportov
- vykonávanie školení v oblasti HSE

* práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti
* atraktívne odmeňovanie a balík benefitov

Informácie o výberovom konaní

Prosím o zaslanie CV v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

platné osvedčenie BT/ABT - PODMIENKOU

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné vedomosti:
* bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
* manažment rizík
* legislatíva BOZP
* environmentálny manažment

Odborné zručnosti:
* tvorba interných predpisov a noriem
* previerka a kontrola dodržiavania bezpečnostných predpisov, používania ochranných zariadení, prostriedkov, pomôcok a dodržiavania bezpečných pracovných postupov
* posudzovanie a navrhovanie zmien pracovných postupov
* analýza pracovných úrazov, vyhodnocovanie ich príčin, návrhy opatrení na zvýšenie úrovne BOZP
* analýza nedostatkov zistených v rámci kontrol BOZP a navrhovanie nápravných opatrení
* aplikácia legislatívnych požiadaviek v oblasti BOZP a životného prostredia v podmienkach organizácie
* orientácia v legislatíve a technických normách v oblasti BOZP a v oblasti životného prostredia

Spoločnosť pôsobiaca v hutníckom priemysle

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1922050  Dátum zverejnenia: 26.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1200 Eur/Brutto